کدام پروژه‌های رمزارز در ماه می آزادسازی توکن دارند؟

تاریخ: 16 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
کدام پروژه‌های رمزارز در ماه می آزادسازی توکن دارند؟

دارایی‌های کریپتویی قفل شده به ارزش بیش از 3.1 میلیارد دلار در ماه می آزاد می‌شوند و پروژه‌هایی مانند Sui و Pyth Network هر کدام بیش از یک میلیارد دلار توکن را وارد چرخه می‌کنند. قفل شدن توکن‌ها برای ارتقای تعهد مستمر به یک پروژه کریپتویی انجام می‌شود. دلیل قفل شدن توکن‌ها این است که سرمایه‌گذاران اولیه یا اعضای تیم از فروش عجولانه توکن‌های خود و خروج از پروژه منع شوند.

در میان پروژه‌هایی که توکن‌های خود را وارد چرخه می‌کنند، پلتفرم بلاک چین لایه ۱ سوئی (Sui) بیشترین مقدار را آزاد خواهد کرد. انتظار می‌رود این پروژه تقریباً یک میلیارد توکن را برای سرمایه‌گذاران سری A و سری B، مشارکت‌کنندگان اولیه، خزانه‌داری Mysten Labs و ذخیره اجتماعی آن در 31 می آزاد کند.

ارزش این توکن‌ها در زمان نگارش این مطلب حدود 1.15 میلیارد دلار است.

در همین حال، پلتفرم داده بازار Pyth Network دومین جایگاه را به خود اختصاص داده است و در 20 می، بیش از دو میلیارد توکن را برای توسعه پروتکل، رشد اکوسیستم، پاداش‌ها و سرمایه‌گذاران فروش خصوصی آن آزاد می‌کند. با توجه به اینکه توکن شبکه Pyth (PYTH) در حدود 0.51 دلار قیمت دارد، ارزش توکن‌هایی که قرار است آزاد شوند، تقریباً 1.1 میلیارد دلار هستند.

جدای از این دو، پروژه‌هایی مانند آوالانچ (AVAX)، اپتوس (Aptos)، آربیتروم (ARB)، استارک نت (STRK)، آپتیمیزم (OP) و ایموتبل ایکس (IMX) مجموعاً بیش از ۷۰۰ میلیون دلار توکن آزاد خواهند کرد.

در 12 می، اپتوس 11.3 میلیون توکن APT به ارزش 101 میلیون دلار را برای بنیاد، جامعه، مشارکت کنندگان اصلی و سرمایه‌گذاران خود آزاد خواهد کرد. در 22 می، آوالانچ 9.5 میلیون AVAX به ارزش 321 میلیون دلار را برای شرکای استراتژیک، بنیاد، تیم و ایردراپ خود به چرخه وارد خواهد کرد.

شبکه بلاک چین لایه 2 آربیتروم نیز 95 میلیون دلار از توکن ARB در 16 می آزاد خواهد کرد. این توکن‌ها به تیم و سرمایه‌گذاران پروژه تخصیص داده می‌شود. لازم به ذکر است که در 16 مارس، آربیتروم 2.3 میلیارد دلار توکن در اختیار تیم و سرمایه‌گذاران خود قرار داد.

علاوه بر این، استارک نت در تاریخ 15 می 84 میلیون دلار توکن را برای سرمایه‌گذاران و مشارکت کنندگان اولیه خود آزاد می‌کند، در حالی که ایموتبل در 17 می 56 میلیون دلار رمز ارز را برای توسعه اکوسیستم و پروژه آزاد می‌کند.

راه حل مقیاس‌پذیری لایه 2 آپتیمیزم نیز 24.1 میلیون توکن OP را در 29 می آزاد می‌کند. ارزش توکن‌ها در حدود 70 میلیون دلار با قیمت‌های فعلی بازار است. در می 2023، آپتیمیزم 587 میلیون دلار توکن OP را برای مشارکت‌کنندگان و سرمایه‌گذاران اولیه خود آزاد کرد.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر