این 4 کوین را در هفته اول اسفند ماه زیر نظر داشته باشید

تاریخ انتشار: 28 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
این 4 کوین را در هفته اول اسفند ماه زیر نظر داشته باشید

توجه به کوین‌های محبوب و ترند در بازار ارزهای دیجیتال، می‌تواند بینش ارزشمندی در مورد احساسات سرمایه‌گذاران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بالقوه ارائه دهد.

به همین منظور به 4 رمزارزی که این روزها بر سر زبان‌ها افتاده‌اند، اشاره خواهیم کرد.

پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال هفته اول اسفند

دیدگاه اخیر شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک چین Santiment نشان می‌دهد که تعداد انگشت شماری از ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیر توجهات در شبکه‌های اجتماعی بوده‌اند.

این 4 ارز دیجیتال پرطرفدار در 24 ساعت گذشته عبارتند از:

 • بیت کوین (BTC)
 • وی چین (VET)
 • ورلد کوین (WLD)
 • لایو پیر (LPT)

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  دلیل افزایش علاقه به این رمزارزها چیست؟

  بیت‌کوین به‌عنوان پیشگام و شناخته‌شده‌ترین ارز دیجیتال، همچنان بر موج اصلی روند صعودی بازار حرکت می‌کند. علی‌رغم چالش‌های برخی از کاربران، مانند زیان‌های ناشی از لیکویید شدن و سودهای از دست رفته از روند صعودی، بیت‌کوین کانون توجهات را به سوی خود جذب کرده است.

  محبوبیت فزاینده آن را می‌توان به ورودی‌های قابل توجهی به ETFهای اسپات بیت کوین در هفته گذشته نسبت داد. در واقع، این عامل کلیدی، قیمت بیت کوین را به بیش از 50,000 دلار رسانده است.

  معامله بیت کوین

  نمودار قیمت بیت کوین

  نمودار قیمت بیت کوین

  وی چین (VET) و توکن مرتبط با آن VeThor (VTHO) نیز با سیستم نوآورانه خود، سروصدا ایجاد کرده‌اند. با توجه به نسبت تبدیل در نوسان، بحث در مورد زمان‌بندی بهینه برای تبدیل VTHO به VET به ملاحظات استراتژیک سرمایه‌گذاران اشاره می‌کند.

  معامله وی چین

  علاوه بر این، محبوبیت و ارزش VET و VTHO به دلیل سودمندی آنها و درآمد غیرفعال ایجاد شده از طریق سرمایه‌گذاری VET در حال افزایش است. این علاقه فزاینده به فناوری VeChain به ویژه بر کاربرد آن در مدیریت زنجیره تامین متمرکز است.

  نمودار قیمت وی چین

  نمودار قیمت وی چین

  در همین حال، افزایش 20 درصدی اخیر قیمت ورلد کوین (WLD) نگاه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده و این رمزارز را به عنوان یک دارایی با رشد بالقوه مورد توجه قرار داده است. این افزایش ارزش، نمونه ای از ماهیت بی ثبات و در عین حال سودآور بازار ارزهای دیجیتال است، جایی که توکن‌ها می‌توانند تغییرات سریعی را تجربه کنند و فرصت‌های سود بی نظیری را ارائه دهند.

  معامله ورلد کوین

  قیمت ورلد کوین

  نمودار قیمت ورلد کوین

  از سوی دیگر، لایو پیر (LPT) نیز با افزایش قیمت خیره‌کننده 102 درصدی و رشد قابل توجه حجم معاملات روبرو شده است – که پتانسیل سرمایه‌گذاری در پلتفرم‌های پخش ویدئوی غیرمتمرکز را به نمایش می‌گذارد. این عملکرد قابل توجه همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در توزیع محتوای دیجیتال را نشان می‌دهد و ماهیت در حال تحول بازار ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند.

  معامله لایو پیر

  نمودار قیمت لایو پیر

  نمودار قیمت لایو پیر

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر