اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز آیوتکس (IOTX) به بازار بیت‌پین اضافه شد!

توسط آکادمی بیت‌پین
|
7 دی 1400
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ ارز‌‌دیجیتال آیوتکس (‌‌IOTX) قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید آیوتکس (‌‌IOTX) را در بخش خرید و فروش آسان معامله کنید.

توضیحات:

۱. واریز و برداشت رمز ارز آیوتکس (‌‌IOTX) در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر بستر اسمارت چین، IOTX 3 و هم‌چنین کارمزد واریز رایگان می‌باشد. (لازم به ذکر است برداشت این رمزارز تا ساعت ۲۴ امشب بسته و سپس باز می‌شود.)

خرید ارز آیوتکس (IOTX)

ارز آیوتکس IOTX

وبسایتاکسپلوروایت پیپر

ارز دیجیتال آیوتکس (IoTeX) که با نماد اختصاری IOTX در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، مبتنی بر استاندارد توکن‌های ERC20 است. هدف ارز دیجیتال آیوتکس، تامین انرژی اینترنت اشیاء (IoT) و توانمندسازی اقتصاد آزاد برای دستگاه‌ها و ابزارهای هوشمند است.

در واقع، ارز دیجیتال آیوتکس پلتفرمی است که دستگاه‌های اینترنت اشیاء مانند حسگرها یا دوربین‌ها را با برنامه‌های غیرمتمرکز متصل می‌کند. همچنین توکن آیوتکس می‌تواند برای مشارکت و مدیریت شبکه آیوتکس IoTeX و پرداخت تراکنش‌ها و ثبت دستگاه‌های جدید، به کار برده شود.

این پلتفرم برای اتصال به دنیای فیزیکی طراحی شده است و به دلیل استفاده از مکانیسمی منحصر به‌فرد به نام Roll-DPoS مقیاس‌پذیر و سریع خواهد بود؛ به طوری که دیگر می‌تواند آیوتکس را به عنوان یک پروژه اوپن‌سورس معرفی کرد که غیرمتمرکز است.

ویژگی های منحصر به فرد توکن آیوتکس IOTX

آیوتکس غیرمتمرکز است و به ماشین های مختلف از دستگاه‌های هوشمند خانه گرفته تا وسایل نقلیه خدمات می‌دهد. آیوتکس IoTeX، یک بلاکچین سریع با کارایی بالا و سازگار با EVM ساخته و راه‌اندازی نموده است که انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری را برای برنامه‌های مختلف فراهم می‌کند.
به طور کلی موارد زیر ویژگی‌های آیوتکس هستند:

  1. سریع
  2. سازگار با EVM
  3. کارایی بالا
  4. مقیاس‌پذیر

تاریخچه ارز دیجیتال ارز آیوتکس (IOTX)

ارز دیجیتال آیوتکس، به عنوان یک پروژه اوپن‌سورس در سال 2017 معرفی شد. تیم توسعه این پروژه را بیش از 30 دانشمند و مهندس تشکیل داده‌اند. از جمله بنیانگذاران پروژه آیوتکس می‌توان بهRaullen Chai ،Qevan Guo ،Xinxin Fan و Jing Sun اشاره کرد.

عملکرد ارز دیجیتال آیوتکس IOTX چگونه است؟

توکن آیوتکس به تراکنش‌های شبکه و قراردادهای هوشمند قدرت می‌بخشد؛ همچنین این رمزارز، به هر کاربر اجازه می‌دهد تا در شبکه آیوتکس بر اساس میزان داریی سهیم باشد. از آوریل 2019، شبکه اصلی آیوتکس بدون اشکال در حال فعالیت است. همچنین توسط بیش از 60 نماینده مثل کوین گِکو، به صورت غیرمتمرکز مدیریت و کنترل می‌شود. آیوتکس دارای یک جامعه جهانی متشکل بیش از 100 هزار نفر و بیش از 100 کشور است که با یک چشم‌انداز مشترک برای اینترنت متحد شده‌اند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آیوتکس (IOTX)

ارز دیجیتال آیوتکس با اصلاح قیمتی حدود 50 درصدی از سقف قیمتی قبلی خود، هم اکنون در نزدیکی حمایت استاتیک در ناحیه قیمتی 0.128 دلار قرار گرفته است. همچنین یک خط روند صعودی در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود که در صورت حفظ حمایت‌های گفته شده  این ارز دیجیتال توانایی صعود را دارد، همچنین در صورت اصلاح بازار بهترین نواحی حمایتی این ارز به ترتیب 0.08 ، 0.058 و 0.032 دلار می باشد.

کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر