رویدادهای مالی مهم در این هفته که بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر خواهند گذاشت

تاریخ انتشار: 27 شهریور 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 4 آذر 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
رویدادهای مالی مهم در این هفته که بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر خواهند گذاشت؟

این هفته را می‌توان هفته‌ای شلوغ برای بازارهای مالی در نظر گرفت که برخی از آنها ممکن است بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. بزرگ‌ترین و پربحث‌ترین رویداد، نشست فدرال رزرو در روز چهارشنبه است که تصمیم دیگری درباره نرخ بهره اتخاذ خواهد شد. البته چندین رویداد مالی کلیدی دیگر نیز در این هفته وجود دارد و تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره یکی از آنهاست.

در 19 سپتامبر، اطلاعات مربوط به مسکن و مجوزهای ساخت ایالات متحده منتشر خواهد شد. این داده‌ها چشم‌اندازی را برای بازار فعلی مسکن ایالات متحده ارائه می‌دهد، که به دلیل نرخ بهره بالا دچار مشکل شده است.

پیش‌بینی می‌شود که هیچ‌کدام نسبت به ماه قبل تغییرات چندانی نداشته باشند و تأثیری بر بازارهای ارزهای دیجیتال ندارند.

نشست فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه، 20 سپتامبر، رویدادی است که باید به دقت رصد شود. با این حال، انتظار می‌رود که بانک مرکزی موضع خود را در مورد سیاست نرخ بهره تغییر ندهد. مقامات بانک مرکزی پیش از این گفته بودند که قصد دارند نرخ بهره را بالا نگه دارند تا به کاهش تورم ادامه دهند.

در 21 سپتامبر نیز، داده‌هایی برای ادعاهای بیکاری و فروش خانه‌های موجود منتشر خواهد شد، که انتظار می‌رود بر بازارها تأثیر خاصی نداشته باشند.

برای نتیجه‌گیری، با توجه به اینکه احتمال تغییر نرخ بهره بسیار کم است، بازار کریپتو احتمالاً به روند رنج فعلی ادامه خواهد داد.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

تازه‌ترین کد مورس همستر ۴ تیر – جایزه ۱ میلیون سکه رایگان!

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کارت های امروز بازی همستر کامبت ۳ تیر 🐹 کارت‌های ۵ میلیونی

در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

کد مورس همستر 3 تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر