رویدادهای مالی مهم در این هفته که بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر خواهند گذاشت

توسط مبین حسینی
|
27 شهریور 1402
|
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
رویدادهای مالی مهم در این هفته که بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر خواهند گذاشت؟

این هفته را می‌توان هفته‌ای شلوغ برای بازارهای مالی در نظر گرفت که برخی از آنها ممکن است بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. بزرگ‌ترین و پربحث‌ترین رویداد، نشست فدرال رزرو در روز چهارشنبه است که تصمیم دیگری درباره نرخ بهره اتخاذ خواهد شد. البته چندین رویداد مالی کلیدی دیگر نیز در این هفته وجود دارد و تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره یکی از آنهاست.

در 19 سپتامبر، اطلاعات مربوط به مسکن و مجوزهای ساخت ایالات متحده منتشر خواهد شد. این داده‌ها چشم‌اندازی را برای بازار فعلی مسکن ایالات متحده ارائه می‌دهد، که به دلیل نرخ بهره بالا دچار مشکل شده است.

پیش‌بینی می‌شود که هیچ‌کدام نسبت به ماه قبل تغییرات چندانی نداشته باشند و تأثیری بر بازارهای ارزهای دیجیتال ندارند.

نشست فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه، 20 سپتامبر، رویدادی است که باید به دقت رصد شود. با این حال، انتظار می‌رود که بانک مرکزی موضع خود را در مورد سیاست نرخ بهره تغییر ندهد. مقامات بانک مرکزی پیش از این گفته بودند که قصد دارند نرخ بهره را بالا نگه دارند تا به کاهش تورم ادامه دهند.

در 21 سپتامبر نیز، داده‌هایی برای ادعاهای بیکاری و فروش خانه‌های موجود منتشر خواهد شد، که انتظار می‌رود بر بازارها تأثیر خاصی نداشته باشند.

برای نتیجه‌گیری، با توجه به اینکه احتمال تغییر نرخ بهره بسیار کم است، بازار کریپتو احتمالاً به روند رنج فعلی ادامه خواهد داد.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر