درآمدزایی با شرط‌بندی بر روی قول‌های‌مان! آشنایی با بازی استپ بت (Stepbet)

توسط آکادمی بیت‌پین
|
15 مرداد 1401
|
زمان مطالعه:  5 دقیقه
بازی StepBet چیست؟

تا به حال اسم بازی استپ بت را شنیده‌­اید؟ شاید در مورد بازی‌ها مختلفی که با ورزش کردن به شما هدیه و پول می‌دهند شنیده باشید، اما روش کار این بازی کاملا متفاوت است، اما این تفاوت در چیست؟

در ادامه این مقاله به شما توضیح خواهیم داد با ماهمراه باشید:

بازی StepBet چیست؟

استپ بت یک بازی تناسب اندام است که به شما انگیزه می‌دهد تا فعالیت بیشتری داشته باشید. بازیکنان روی خود شرط بندی می‌کنند تا در طول هر هفته از بازی به اهداف شخصی خود برسند و در صورت انجام آن، برنده شوند. جایزه نقدی، مسئولیت پذیری و حمایت جامعه به شما کمک می­‌کند سبک زندگی فعال تری بسازید.

روش کار بازی استپ بت چگونه است؟

شما برای رسیدن به اهداف شخصی خود در هر هفته یک شرط 40 دلاری روی خود می‌بندید و اگر به هدف تعیین شده برسید می‌توانید 40 دلار خود را دوباره به دست بیاورید.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  اگر بتوانید در مدت 6 هفته تمام شرط‌های خود را برنده بشوید، این بازی به شما مقداری پول هدیه می‌دهد، اگرچه این میزان خیلی چشم گیر نیست اما به آن به چشم انگیزه بیشتر برای ورزش فکر کنید نه درآمد!

  Step Bet یک برنامه عالی است که در آن می‌توانید به چالش‌ها بپیوندید و پول برنده شوید! این برنامه با ردیابی فعالیت شما در حالی که با خودتان رقابت می‌کنید همگام می‌شود در این صورت می‌توانید کنترل کاملی بر شرط خود داشته باشید زیرا رقیب اصلی شما، خودتان خواهید بود.

  اهداف ورزشی چگونه در بازی استپ بت (StepBet) مشخص می‌شود ؟

  هدف گام شخصی شما با استفاده از تجزیه و تحلیل و ردیاب تناسب اندام شما محاسبه می‌شود . هنگامی که یک حساب StepBet ایجاد کردید و ردیاب تناسب اندام خود را همگام‌سازی کردید، برنامه، هدف مرحله اول را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  بازی استپ بت از چه ردیاب‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

  این بازی از ردیاب­‌های زیر پشتیبانی می‌کند:بازی StepBet چیست؟

  • Garmin Trackers
  • iPhone Apple Health via phone
  • iPhone Apple Watch
  • iPhone Fitbit
  • Android Fitbit
  • Android Google Fit
  • Android S Health

  قوانین StepBet:

  قبل از شروع بازی بهتر است از قوانین آن مطلع باشید تا در ادامه به مشکل نخورید، در ادامه به بررسی قوانین کلی بازی استپ بت خواهیم پرداخت:

  مدت زمان بازی: بازی‌های StepBet از نظر مدت زمان متفاوت هستند، اما به چند هفته (به استثنای بازی‌های خاصی که در توضیحات بازی ذکر شده‌اند) تقسیم می‌شوند. در طول هر هفته از بازی، شما اهداف شخصی سازی شده­ای دارید که باید تا پایان هفته به آنها برسید.

  هفته دست گرمی: برای کمک به بازیکنان برای عادت کردن به فرمت بازی و اهداف منحصر به فرد خود، هفته اول اکثر بازی­ها یک هفته دست گرمی خواهد بود (به استثنای بازی‌های ویژه‌ای که در توضیحات بازی ذکر شده است که بدون دست گرمی هستند).

  هر بازیکنی که در هفته دست گرمی به هدف هفتگی خود نرسد، چیزی را از دست نخواهند داد اما بازی‌های بدون هفته دست گرمی، مستلزم این است که بازیکنان از ابتدای بازی به اهداف هفتگی خود برسند.

  مرحله تأیید: پس از اتصال ردیاب فعالیت دلخواه خود به برنامه، اعتبارنامه‌ها را باید تایید کنید و StepBet مستقیماً به ردیاب فعالیت دلخواه شما متصل می‌شود تا هر روز تعداد مراحل معتبر را دریافت کند. اگر حساب شما برای فعالیت شما به عنوان مشکوک علامت گذاری شود، ممکن است از شما خواسته شود که داده‌های اضافی را از ردیاب فعالیت خود ارسال کنید.

  بازی اسپ بت StepBet چیست؟اهداف هفتگی: هر بازیکن دارای اهداف کاملا منحصر به فرد و شخصی خواهد بود که استپ بت بر اساس داده‌ها تاریخچه فعالیت افراد تعیین کرده است. الگوریتم اختصاصی استپ بت از تاریخچه داده‌های ردیاب فعالیت شما استفاده می­کند تا دو هدف را به شما ارائه دهد: هدف Active و هدف Power. در طول هر هفته از بازی، شما باید هدف Active خود را در تعداد روزهای معین و هدف Power خود را در تعداد روز معینی به انجام برسانید. ممکن است تعداد روزهای Active و Power که باید هر هفته انجام دهید، از بازی به بازی دیگر متفاوت باشد.

  برنده شدن: اگر در طول هر هفته پس از هفته دست گرمی، به اهداف هفتگی خود برسید، برنده هستید! هفته­ها قابل جبران نیستند به محض اینکه رد صلاحیت شدید، واجد شرایط پیوستن به یک بازی جدید می‌شوید.

  پرداخت‌­ها: امتیاز افراد برنده پس از پایان بازی به حساب آنها واریز می‌­شوند و می‌توانند از امتیازات خود در بازی‌های آینده استفاده کنند یا در هر زمانی درخواست پرداخت PayPal دهند.

  البته توجه داشته باشید اگر تا یک‌سال غیرفعال باشید، امتیازات بازی شما منقضی خواهند شد.

  پرداخت هزینه شرط: برای هر شرطی که می‌بندید باید هزینه آن را قبل از بازی پرداخت کنید. مبلغ شرط برای هر بازی توسط برگزار کننده تعیین می‌شود و شما می‌توانید از طریق پی پال، کارت اعتباری یا با امتیازهای برنده شده از بازی دیگر آن را پرداخت کنید.

  برگشت وجه: بازیکنان تا 7 روز بازی فرصت دارند تا درخواست برگشت وجه کامل کنند، مگر در بازی‌های خاصی که در توضیحات بازی و در حین پرداخت به وضوح به عدم امکان برگشت وجه اشاره شده باشد.

  البته پس از پایان دوره بازپرداخت، ممکن است برای بازیکنانی که به دلایل پزشکی باید از بازی خارج شوند، استثنا قائل شوند. در این موارد، اسناد باید به استپ بت برای تأیید ارائه شوند. پس از پایان بازی هیچ بازگشت وجهی انجام نخواهد شد.

  بازی‌های همزمان: بازیکنان می‌توانند هر بار فقط در یک بازی StepBet بازی کنند، مگر اینکه عضو باشند. اعضا می­‌توانند همزمان در حداکثر 3 بازی، بازی کنند.

  آیا عضویت در StepBet ارزشش را دارد؟

  قرار نیست با استفاده از Step Bet میلیون‌ها دلار برنده شوید، اما از اینکه هر بار ببینید شما چند نفر را شکست داده اید و شرط را برنده شده­اید، میتواند انگیزه اضافی و کافی برای شما باشد حتی اگر این به معنی فقط چند دلار درآمد باشد.

  اما تصمیم نهایی را که آیا عضویت در آن ارزشش را دارد یا نه با خود شماست.

  معایب بازی استپ بت:

  • فرصت‌های کسب درآمد محدود ارائه شده است
  • فرصت کسب درآمد آنها زمان زیادی طول می‌کشد تا تکمیل شود
  • اگر هدف شما یافتن یک برنامه خوب برای کسب درآمد اضافی از آن است، StepBet واقعا گزینه خوبی نیست. فرصت کسب درآمد آنها معمولا بیش از یک ماه طول می‌کشد تا تکمیل شود و اگر آن را کامل کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که درآمد زیادی داشته باشید.

  مزایای بازی استپ بت:

  • راه جالبی برای کسب درآمد ارائه می‌دهد
  • پرداخت از طریق پی پال را ارائه می‌دهد
  • بدون سقف پرداخت است

  اما اگر هدف شما یافتن اپلیکیشنی است که به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک کند، پس این بازی می­‌تواند یک برنامه عالی باشد که مطمئناً به شما کمک می­کند که انگیزه خود را برای حفظ فعالیت بدنی حفظ کنید زیرا اگر این کار را نکنید، در نهایت پول خود را از دست خواهید داد.

  گفتار پایانی!

  بازی StepBet یک برنامه تناسب اندام قانونی است که به شما برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود پاداش می‌دهد. این یک برنامه جالب با چند ویژگی خوب است اما محدودیت‌هایی نیز دارد که باید در نظر بگیرید.

  سوالات متداول

  • چقدر باید شرط ببندم؟

  مبلغ شرط می‌­تواند از بازی به بازی دیگر متفاوت باشد، اما بیشتر شرط­‌ها 40 دلار هستند.

  • مدت زمان بازی چقدر است؟

  اکثر بازی‌ها شش هفته طول می‌کشند، اگرچه مدت آن می‌تواند از بازی به بازی دیگر متفاوت باشد. توجه داشته باشید که در اکثر بازی‌ها، هفته اول یک «هفته دست گرمی» است که در آن هیچ‌کس بازنده نمی‌شود.

  • بازی استپ بت چگونه از تقلب جلوگیری می­‌کند؟

  هر بازیکنی که در حال تقلب یا جعل مراحل تشخیص داده شود بلافاصله از بازی حذف می‌شود . StepBet مستقیماً به ردیاب فعالیت شما متصل می‌شود تا هر روز تعداد قدم‌­های معتبر را دریافت کند.

  آن‌ها به طور فعال مراحل بازیکنان را زیر نظر می­‌گیرند و هر گونه رفتار مشکوک را علامت گذاری می‌کنند .

  • آیا StepBet قمار محسوب می‌شود ؟

  StepBet قمار نیست زیرا اساساً مبتنی بر مراحل و قدم­‌های است که شما برمی­‌دارید و نه عنصر شانس. به عبارت دیگر، برنده شدن یا نشدن در کنترل شماست، نه تصادفی مانند قمار.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر