چگونه از گوگل ایمیج برای تشخیص NFT اصلی استفاده کنیم؟

تاریخ انتشار: 21 تیر 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 2 مهر 1401
زمان مطالعه:  4 دقیقه
چگونه از گوگل ایمیج برای تشخیص NFT اصلی استفاده کنیم؟

در دنیای امروز توکن‌های غیرمثلی یا همان NFT ها اهمیت فراوانی یافته‌اند که این مورد از حجم خرید و فروش آن‌ها مشخص است؛ به همین دلیل اگر قصد دارید، شما هم خرید ان اف تی را انجام دهید و البته قبل از هر چیز باید اصالت آن را بسنجید. خوشبختانه پیداکردن اصل NFT با استفاده از گوگل ایمیج امکان‌پذیر خواهد بود. در این مطلب از بیت‌پین به‌صورت دقیق به این موضوع خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید.

اهمیت تشخیص اصل NFT و جعلی NFT

با توجه به این که بازار ان اف تی در این روزها طرفداران زیادی دارد، امروزه شاهد هستیم که افراد زیادی در این بخش فعال شده‌اند. در چنین شرایطی برخی سودجویان تلاش می‌کنند از ناآگاهی مردم سوءاستفاده کرده و سود زیادی به دست آورند.
این افراد با عرضه جعلی NFT سعی می‌کنند از این طریق کلاه‌برداری کنند. با توجه به اهمیت بالای این موضوع، شما باید به‌دنبال راهی باشید تا اورجینال NFT را به‌آسانی تشخیص دهید. وقتی قصد دارید یک ان اف تی را برای خود تهیه کنید،‌ حتماً اصل‌بودن آن را به‌صورت ویژه بررسی کنید که از این نظر دچار ضرر و زیان نشوید.

اصل NFT به‌راحتی قابل پیگیری است و اطلاعاتی مانند پدیدآورنده و تاریخ ایجاد را به شما می‌دهد.

به همین دلیل شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی این پروسه را پشت سر بگذارید و ان اف تی موردنظر را بخرید. متأسفانه در چند وقت اخیر دیده شده است برخی از افراد به‌دلیل ناآگاهی خود ان اف تی جعلی را خریداری کرده‌اند که هیچ سودی برای آن‌ها ندارد. اگر می‌خواهید از اصلی یا جعلی‌ بودن یک ان اف تی اطمینان حاصل کنید، بدانید که قابلیت ردیابی در آن وجود دارد.

درواقع اگر یک ان اف تی توسط شما قابلیت ردیابی نداشته باشد، به احتمال زیاد کپی است و ارزش خرید ندارد؛ به همین دلیل شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا تشخیص درستی در این بخش داشته باشید.

تشخیص اصالت NFT در گوگل ایمیج

چگونه از گوگل ایمیج برای تشخیص NFT اصلی استفاده کنیم؟با توجه به توضیحاتی که تا به حال داده شد،‌ بسیاری از افراد به‌دنبال یافتن اصل NFT و تشخیص آن از موارد جعلی هستند. برای این که پروسه تشخیص جعلی NFT سریع‌تر صورت بگیرد، بهتر است آن را با گوگل ایمیج انجام دهید.

بی‌شک گوگل بهترین موتور جست‌وجو در جهان است که قابلیت‌های فراوانی دارد. در گوگل ایمیج شما یک تصویر را آپلود می‌کنید و سپس گوگل نتایج مشابه را برای شما نشان می‌دهد.

زمانی که شما قصد خرید اورجینال NFT را دارید، حتماً تصویر آن را در گوگل ایمیج وارد کنید. در این حالت تمامی اطلاعات مربوط به آن اف تی را پیدا خواهید کرد.

اگر شما همه آمارها را بررسی کنید، متوجه می‌شوید آیا NFT‌ مدنظر شما اصل است یا خیر. با توجه به این که دسترسی به گوگل ایمیج بسیار آسان است، همه افراد می‌توانند از این راهکار بهره ببرند. خوشبختانه مراحل انجام این کار نیز بسیار ساده است و شما از این نظر هیچ مشکل خاصی نخواهید داشت. افراد زیادی تاکنون با استفاده از این قابلیت توانسته‌اند از ضررهای بزرگ در این بخش جلوگیری کنند.

براساس بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته، احتمال سودآوری ان اف تی‌ها در مقایسه با سایر بازارها به‌شدت افزایش یافته است که شما می‌توانید از این امکان به نفع خود بهره ببرید.

مراحل کلی این مهم به قرار زیر است:

  • وارد پلتفرم گوگل ایمیج «Googl Image» شوید
  • روی آیکون دوربین یا عبارت «Search By Image» کلیک نمایید.

چگونه از گوگل ایمیج برای تشخیص NFT اصلی استفاده کنیم؟

  • سپس سربرگ «Upload an image» را انتخاب کرده و با کلیک روی دکمه‌ی «Choose File» و تصویر NFT موردنظر خود را آپلود نمایید

چگونه از گوگل ایمیج برای تشخیص NFT اصلی استفاده کنیم؟

با انجام مراحل فوق، پس از بارگزاری تصویر، کلیه اطلاعاتی که در رابطه با آن در سطح وب قرار داشته باشد، براش شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات موردنظر خود را دریافت کنید.

 

افراد زیادی تاکنون با استفاده از این قابلیت توانسته‌اند از ضررهای بزرگ در این بخش جلوگیری کنند. براساس بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته، احتمال سودآوری ان اف تی‌ها در مقایسه با سایر بازارها به‌شدت افزایش یافته است که شما می‌توانید از این امکان به نفع خود بهره ببرید. خوشبختانه با کمک‌گرفتن از گوگل ایمیج به‌طور قطع اصل NFT را تهیه کرده و از آن سود می‌برید.

خوشبختانه با کمک‌گرفتن از گوگل ایمیج به‌طور قطع اصل NFT را تهیه کرده و از آن سود می‌برید.

گفتار پایانی!

درست از زمانی که بلاک‌چین رشد یافت، فرصت‌های جدیدی نیز همراه با آن شروع به رشد کرد؛ از همین رو مدتی بعد توکن‌های غیرمثلی یا NFT ایجاد شدند که تحولی را در بلاک‌چین ایجاد کردند. در حال حاضر سرمایه‌گذاری در توکن‌های غیرمثلی افزایش یافته است.
برای اینکه بتوانید اصل NFT را از نوع جعلی آن تشخیص دهید، باید عوامل مختلفی را بررسی کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با استفاده از گوگل ایمیج این تشخیص را انجام دهید.

امیدواریم با استفاده از مواردی که در این مطلب از بیت‌پین گفته شد، بتوانید بهترین ان اف تی را خریداری کنید.

پرسش‌های متداول

  •  NFT چیست؟

ان اف تی به توکن‌های منحصربه‌فردی گفته می‌شود که به‌دلیل یکتابودن ارزش زیادی پیدا می‌کنند. در حال حاضر بیشتر ان اف تی‌ها شامل آثار هنری و آیتم‌های بازی هستند.

  • چطور ان اف تی اصل و جعلی را تشخیص دهیم؟

شما حتماً باید اصالت هر ان اف تی را قبل از خرید بررسی کنید که بهترین راه آن استفاده از قابلیت گوگل ایمیج است.

  • ان اف تی اورجینال را از کجا بخرم؟

در حال حاضر مارکت پلیس‌های زیادی برای NFT وجود دارد که Opensea یکی از گزینه‌های مناسب برای شما خواهد بود. اما باز هم حواستان باشد در Opeansea هم ممکن است NFT جعلی برای فروش باشد.

تیم محتوا بیت‌پین

تیم محتوا بیت‌پین

تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

معرفی بازی بلاک چین کیوتیز؛‌ بازی کیوتی‌ها در بلاک چین‌های مختلف

بازی بلاکچین کیوتیز، بازی ماجراجویانه است که در آن بازیکنان ...

معرفی بازی کریپتویی دویکینز؛‌ عصر جدیدی از بازی‌های بلاک چینی

بازی‌های بلاک چینی و مربوط به حوزه NFT، در چند سال اخیر جنجا ...

5 بازار بزرگ ان اف تی در بلاک چین سولانا

سولانا یک زنجیره بزرگ و کاربردی برای هر کسب‌وکاری در حوزه رم ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر