فانتوم (FTM) بر فراز ابرها؛ آیا اصلاح قیمت در پیش است؟

تاریخ انتشار: 4 فروردین 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 12 خرداد 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
فانتوم (FTM) بر فراز ابرها؛ آیا اصلاح قیمت در پیش است؟

قیمت فانتوم (FTM) در حال شکل‌گیری الگویی صعودی است؛ اما با وجود رالی بولیش، هنوز می‌توان سیگنال‌های نزولی را نیز مشاهده کرد. آیا این آلت کوین می‌تواند به افزایش قیمت خود ادامه دهد یا به‌زودی با اصلاح قیمت مواجه خواهد شد؟

قیمت فانتوم از ابتدای هفته جاری تاکنون بالای 1 دلار باقی مانده است. با توجه به تحرکات تاریخی در نمودار قیمت، به نظر می‌رسد که این آلتکوین احتمالاً به این افزایش خود ادامه خواهد داد، اما در این بین، نباید از احساسات گسترده نزولی بر بازار غافل ماند. افزایش واریزی‌ها در شبکه، اغلب رویدادی نگران‌کننده در میان هولدرهای FTM بوده است. این معیار، تغییر توکن‌ها از کیف پول سرمایه‌گذاران به کیف پول‌های صرافی را ردگیری می‌کند. افزایش در واریزی‌های فعال به این معنی است که سرمایه‌گذاران در حال آماده‌شدن برای فروش بالقوه دارایی‌های خود برای کسب سود یا جبران زیان هستند.

سرمایه‌گذاران در حال آماده‌شدن برای فروش بالقوه دارایی‌های خود برای کسب سود یا جبران زیان هستند

در مورد فانتوم، احتمالاً مورد اول درست است. علاوه بر این، همبستگی آلت کوین با بیت کوین نسبتاً بالا و تقریباً 0.86 است. همبستگی‌های بالا نشان می‌دهد که جهت دارایی بزرگ‌تر بر دارایی کوچک‌تر تأثیر می‌گذارد؛ بنابراین قیمت فانتوم می‌تواند به دنبال نشانه‌های نزولی بیت کوین که در حال حاضر در حال کاهش است، اصلاح قیمت در پیش داشته باشد.

جهت دارایی بزرگ‌تر بر دارایی کوچک‌تر تأثیر می‌گذارد

پیش‌بینی قیمت FTM: آنچه در پیش است؟

اگر احساسات نزولی روی این ارز دیجیتال تأثیر بگذارد، قیمت فانتوم می‌تواند 31 درصد اصلاح کند. این بر اساس الگوی «منحنی پارابولیک» است که در نمودار روزانه در حال حاضر شکل می‌گیرد. این الگوی صعودی زمانی تأیید می‌شود که یک دارایی سه بِیس (Base) را در منحنی تشکیل می‌دهد، که بیس سوم معمولاً باعث فعال‌شدن رالی قیمت می‌شود. این افزایش می‌تواند منجر به رشد شدید شود که می‌تواند قیمت دارایی را در مدت‌زمان بسیار کوتاهی دوبرابر کند.

در نتیجه، هدف قیمت 1.61 دلار برای FTM تعیین شده است. با این حال، هنگامی که بازار وارد فاز اصلاحی شود، دارایی ممکن است به سطح حمایتی که در بیش 3 ایجاد شده است، بازگردد. از آنجایی که به نظر می‌رسد نشانه‌های نزولی در حال افزایش است، اگر قیمت فانتوم اکنون اصلاح شود، می‌تواند اصلاحی 31 درصدی داشته باشد و به بیس 3 سقوط کند. در این صورت حمایت بین 0٫8 و 0٫88 دلار تست می‌شود.

نشانه‌های نزولی در حال افزایش است

همچنین اگر قیمت فانتوم به پایین سطح حمایت 1٫03 دلار نفوذ نکند، سناریوی نزولی ممکن است نقض شود، جهشی از این نقطه، FTM را برای تست قیمت 1٫11 دلار باز می‌گرداند.

شبنم توایی

شبنم توایی

علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر