افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در بازار کریپتو با 767 میلیون دلار ورودی در 6 هفته

توسط مبین حسینی
|
16 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در بازار کریپتو با 767 میلیون دلار ورودی در 6 هفته

از آنجایی که بیت کوین نزدیک به 35,000 دلار معامله می‌شود، جریان جدیدی از سرمایه، وارد بازار کریپتو شده است. هفته گذشته، مجموع 261 میلیون دلار، ورودی محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال بود.

محصولات سرمایه‌گذاری کریپتویی مانند محصولات قابل معامله در بورس (ETP) و تراست‌ها، ابزارهای مهمی برای سرمایه‌گذاران نهادی و سایر سرمایه‌گذاران بزرگ هستند تا با بازار کریپتو درگیر شوند. آن‌ها محصولات سرمایه‌گذاری دیجیتال را به دلیل چالش‌های نظارتی یا سایر دلایل مرتبط با حسابداری، به خرید و نگهداری مستقیم ارزهای دیجیتال ترجیح می‌دهند.

طبق گزارش CoinShares، هفته گذشته، ورودی 261 میلیون دلاری برای محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال وجود داشت – که ششمین هفته متوالی جریان خالص مثبت را رقم زد.

در این شش هفته، مجموعاً 767 میلیون دلار ورودی سرمایه وجود داشت. جالب اینجاست که این عدد، بیشتر از کل ورودی‌های سال 2022 است که 736 میلیون دلار بوده است.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  از مجموع ورودی‌های هفته گذشته، بیت کوین بیش از 85 درصد از سهم را با نزدیک به 229 میلیون دلار ورودی به خود اختصاص داد. ورودی 17.5 میلیون دلاری در اتریوم (ETH) وجود داشت که بالاترین میزان از آگوست 2022 بود. در حالی که سولانا، که قیمت آن از ماه گذشته تقریباً دو برابر شده است، شاهد ورودی 10.8 میلیون دلاری بود.

  در مقابل، شورت بیت‌کوین 4.5 میلیون دلار ورودی داشت که نشان می‌دهد دیدگاه برخی سرمایه‌گذاران نسبت به سطوح فعلی قیمت، نزولی است.

  اطلاعات مختلف دیگری نیز وجود دارد که نشان می‌دهد پول‌های کلانی وارد اکوسیستم کریپتو شده است. به عنوان مثال، در 24 اکتبر، BeInCrypto گزارش داد که تراکنش‌های روزانه بیت کوین بیش از 100,000 دلار افزایش یافته است.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 2 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. Ebrahim Shakori
   Ebrahim Shakori | 20 آبان 1402

   زیبا وفق علاده

  2. Ebrahim Shakori
   Ebrahim Shakori | 20 آبان 1402

   خیلی خیلی عالی