بررسی آنچه باعث افزایش 111 درصدی فلوکی (FLOKI) شد: نگاهی به مسیر آینده

تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 12 خرداد 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
بررسی آنچه باعث افزایش 111 درصدی فلوکی (FLOKI) شد: نگاهی به مسیر آینده

اوپن اینترست (OI) معاملات آتی میم کوین فلوکی به بالاترین سطح 30 روزه خود رسیده است. در واقع، طبق داده‌های Coinglass، رقم ثبت شده 19 میلیون دلاری در زمان انتشار، رشد قابل توجهی را از ابتدای ماه می نشان می‌دهد. اوپن اینترست FLOKI به تعداد قراردادهای آتی اشاره دارد که هنوز تسویه یا بسته نشده‌اند. هنگامی که این شاخص افزایش می‌یابد، نشان‌دهنده افزایش شرکت‌کنندگان در بازار است که وارد پوزیشن‌های جدید معاملاتی می‌شوند.

Source: Coinglass

فلوکی و تقاضای روبه‌رشد آن

در زمان انتشار، FLOKI در قیمت 0.0002076 دلار معامله می‌شود. با توجه به داده‌های CoinMarketCap، با افزایش تقریبا 21 درصدی در هفت روز گذشته، این رمزارز به عنوان یکی از برترین دارایی‌های بازار کریپتو ظاهر شده است. افزایش مذکور با افزایش حجم معاملات روزانه توکن نیز همراه بوده است. بر اساس گزارش Santiment، حجم معاملات روزانه FLOKI در 15 می به 1.06 میلیارد دلار رسید که نشان‌دهنده بالاترین سطح آن از 28 مارس است.

معامله فلوکی اینو

با تایید افزایش تقاضا برای فلوکی، شاخص‌های مومنتوم کلیدی این میم کوین بالاتر از محدوده خنثی قرار دارند. در زمان انتشار، شاخص قدرت نسبی فلوکی (RSI) در روندی صعودی در 62.68 قرار دارد، در حالی که شاخص جریان پول (MFI) دوباره به 65.37 برگشته است.

Source: FLOKI/USDT on TradingView

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  نگاهی عمیق‌تر به وضعیت خریداران و فروشندگان

  علی‌رغم افزایش اخیر در قیمت FLOKI و تلاش برای شکست رو به بالای خط بالایی کانال صعودی 4 ساعته، خرس‌ها در نمودار روزانه همچنان دست بالاتر را دارند.

  Source: FLOKI/USDT on TradingView

  از سوی دیگر اندیکاتور CMF واگرایی منفی با قیمت دارد. این شاخص جریان پول به داخل و خارج از دارایی را اندازه‌گیری می‌کند. هنگامی که CMF یک دارایی کاهش می‌یابد در حالی که قیمت آن بالا می‌رود، یک واگرایی منفی شکل می‌گیرد. این واگرایی می‌تواند نشانه‌ای از تضعیف فشار خرید بازار باشد، حتی اگر قیمت دارایی در حال افزایش است. از این رو، می‌توان استدلال کرد که سفته‌بازی کوتاه‌مدت به جای عوامل بنیادی قوی یا علاقه سرمایه‌گذاران بلندمدت، باعث افزایش قیمت شده است.

  در زمان انتشار، CMF فلوکی زیر صفر در 0.11- بود. در نهایت، فاندینگ‌ریت روزانه توکن در سراسر صرافی‌های کریپتویی از ابتدای ماه می، بین مقادیر مثبت و منفی در نوسان بوده است.

  Source: Coinglass

  این نشان می‌دهد که قیمت قراردادهای سوآپ دائمی FLOKI حول قیمت لحظه‌ای آن نوسان داشته است – معمولاً نشانه‌ای از عدم تصمیم‌گیری بازار در مورد قیمت آینده دارایی است.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر