از قدرت روایات تا کاربردهای ChatGPT؛ در سومین شماره ماهنامه دامیننس بخوانید

توسط شبنم توایی
|
5 آذر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
از قدرت روایات تا کاربردهای ChatGPT؛ در سومین شماره ماهنامه دامیننس بخوانید

سومین شماره ماهنامه دامیننس با پرداختن به سرفصل‌های بسیار جذاب و خواندنی و مروری بر اخبار یک ماه گذشته بازار ارزهای دیجیتال منتشر شد.

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، با هدف ارائه اطلاعاتی جامع درباره آخرین دستاوردها، معرفی محبوب‌ترین پروژه‌ها و آموزش‌های تخصصی و به‌روز این حوزه و به منظور بالا بردن سطح دانش فعالین بازار رمزارزها، در مهر ۱۴۰۲ راه‌اندازی شد. این ماهنامه‌ تخصصی در آکادمی بیت‌ پین منتشر می‌شود و با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و روزنامه‌نگاران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، هر ماه محتوایی جذاب و کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تمام نیازهای شما در این دنیای نوظهور و پرچالش را برطرف کند.

سومین شماره ماهنامه دامیننس، با سرمقاله‌ای تحت‌عنوان قدرت روایت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال آغاز می‌شود. در این شماره علاوه بر مرور خلاصه اخبار بازارهای مالی در ماه گذشته، به بررسی موضوعاتی مانند کاربردهای ChatGPT در بازار ارزهای دیجیتال، بحث ماینینگ در ایران و توکنیزه کردن دارایی‌ها می‌پردازیم؛ پرونده افسانه ثروتمند‌تر شدن ثروتمندان و فقیرتر شدن فقرا را یک‌بار برای همیشه می‌بندیم؛‌ طی مصاحبه‌ای با تیم محصول بیت پین، با روند توسعه محصولات در این صرافی ارز دیجیتال آشنا می‌شویم و در دو مطلب نهایی هم سری به مفهوم دو بار خرج شدن بیت کوین و محبوب‌ترین پروژه ماه، یعنی چین لینک خواهیم زد.

شما با دنبال کردن ماهنامه دامیننس در آکادمی بیت پین، به‌راحتی می‌توانید در جریان تمام اخبار، فناوری‌ها و حواشی دنیای ارزهای دیجیتال قرار بگیرید و مزایا و چالش‌ها یا نقاط ضعف و قوت بازار و عوامل موثر یا مخرب در سودآوری از این بازار را شناخته و خود را برای چرخه صعودی بعدی بازار کریپتوکارنسی آماده کنید. سومین شماره ماهنامه دامیننس، با محتوای متنوع و سرفصل‌های جذاب، در قالب فایل PDF قابل‌دانلود است؛ از شما دعوت می‌کنیم تا این شماره از ماهنامه تخصصی را مطالعه کرده و نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود کیفیت محتوای آن، برای ما ارسال کنید.

مشاهده ماهنامه دامیننس

 

کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر