دهمین ماهنامه دامیننس؛ بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

تاریخ: 10 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
دهمین ماهنامه دامیننس؛ بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

شماره دهم از ماهنامه دامیننس در حالی منتشر شد که در نقطه مهمی از تاریخ ایستاده‌ایم؛ نقطه‌ای که در آن انتخابات و کریپتو دو موضوع بسیار برجسته در دنیا هستند. به همین خاطر سرمقاله این ماهنامه را به «انتخاباتی بدون دستکاری و تقلب» اختصاص دادیم. همچنین دو مطلب دیگر حول این موضوع تحت عناوین «روایت نفوذ سیاسی کریپتو در انتخابات ایالات متحده» و «شکاف سیاسی رمزارز: نقدی بر روایت نفوذ سیاسی» ارائه دادیم.

سپس گذری به «دنیای بدون بیت کوین» و عواقبی که به دنبال دارد، داشتیم و در نهایت درباره «ماشین مجازی: مغز متفکر قراردادهای هوشمند در دنیای بلاک‌چین» و «پابلو اسکوبار در دنیای کریپتو» صحبت کردیم.

همچنین مهم‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته را پوشش دادیم و به تازه‌ترین اخبار بیت پین پرداختیم.

دانلود ماهنامه دامیننس

ماهنامه دامیننس در مهرماه ۱۴۰۲ با هدف ارائه اطلاعاتی جامع و به‌روز درباره دنیای پویای کریپتوکارنسی پا به عرصه وجود گذاشت. این مجله تخصصی به عنوان منبعی قابل اعتماد برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال، آخرین دستاوردها را به اطلاع مخاطبان می‌رساند و محبوب‌ترین پروژه‌ها را معرفی می‌کند. در واقع، در هر شماره از این ماهنامه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارائه می‌شود و مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پر سروصدای ماه گذشته به طور تخصصی و عمیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ماهنامه دامیننس، با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و روزنامه‌نگاران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع و جذاب را برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند و در قالب فایل PDF هم قابل‌دانلود است. از شما دعوت می‌کنیم تا این شماره متفاوت و منحصربه‌فرد از دامیننس را بخوانید و نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارز پیکسل ورس (PIXFI) به بیت پین اضافه شد!

بیت‌پینی‌های عزیز، ارز دیجیتال پیکسل ورس (Pixelverse) با نما ...

اطلاعیه؛ تغییر نام رمزارز GAL به G

بیت‌پینی عزیز؛ ⚠️ با توجه به اطلاعیه منتشر شده درخصوص تغییر ...

اطلاعیه؛ تغییر نام رمزارز RNDR به RENDER

بیت‌پینی عزیز؛ ⚠️ با توجه به اطلاعیه منتشر شده درخصوص تغییر ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر