اطلاعیه: امکان خرید و فروش زردارز دوج ایلان مارس (ELON) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

توسط آکادمی بیت‌پین
|
14 آذر 1400
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ زردارز دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) را در بخش خرید و فروش آسان معامله کنید.

📌توضیحات:

۱. واریز و برداشت  زردارز دوج ایلان مارس (Dogelon Mars) در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر بستر شبکه اتریوم، ۴۰ میلیون ELON و هم‌چنین کارمزد واریز رایگان می‌باشد. ( لازم به ذکر است تا ۲۴ ساعت آینده برداشت این رمزارز بسته می‌باشد)

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  خرید دوج ایلان مارس (ELON)

  دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)

  وبسایتاکسپلور 

  دوج ایلان مارس از دسته ارز های دیجیتال به نام میم کوین می باشد که سر دسته آن دوج کوین میباشد. این گروه از رمزارز ها به خصوص شیبا تحت تاثیر هیاهوی اجتماعی در سال اخیر رکوردهای قیمتی فوق العاده‌ای را به ثبت رساندند که باعث تعجب همگان شدند.

  میم کوین (memecoin) ارز دیجیتالی است که با رواج شوخی‌های اینترنتی آغاز می شود. درواقع، می توان گفت میم کوین ایده طنزی است که تبدیل به یک ارز دیجیتال می‌شود و جالب اینجاست که بسیاری از میم کوین‌ها ارزش بازار بالایی پیدا می کنند و این نشان دهنده‌ی این است که جامعه ارزهای دیجیتال اهل شوخی و ریسک‌های فراوان هستند.

  سازندگان دوج ایلان مارس ادعا میکنند که این توکن دارای خاصیت ضد تورمی بوده که کاملا غیر متمرکز است. این پروژه توسط جامعه دوج ایلان مارس با استفاده از رای گیری اداره و کنترل می شود.

   

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر