معرفی بهترین دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال رایگان

توسط کارن آهنگری
|
23 مهر 1400
|
زمان مطالعه:  6 دقیقه
دوره رایگان آموزش ارزهای دیجیتال انگلیسی

دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال: این روزها برای یادگیری خرید و فروش حرفه ای ارز دیجیتال راه‌های مختلفی وجود دارد. بسیاری از کارشناسان دوره‌های مختلفی را برگزار کرده‌اند. این دوره‌ها مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. ما در ادامه قصد داریم، معرفی بهترین دوره‌های خارجی آموزش ارز دیجیتال رایگان را داشته باشیم. پیشنهاد می‌دهیم که ادامه مطالب را از دست نداده و با ما همراه باشید.

معرفی بهترین دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال رایگان

دوره Coinbase Learn

همان طور که گفتیم این دوره رایگان است. برای یادگیری این دوره شما تعدادی فلش کارت تعاملی خواهید داشت. اگر به دنبال یادگیری اصول پایه خرید و فروش ارز دیجیتال و مفاهیم آن هستید، این دوره مناسب شما است.

به دلیل کوتاه بودن زمان یادگیری این دوره به آن مینی دوره هم می‌گویند. شما در زمان کوتاهی مفاهیم پایه را یاد می‌گیرید و می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر مبتدی هستید، این دوره یکی از بهترین منابع برای یادگیری شما به حساب می‌آید.

فناورزی رمز ارز و بیت کوین – دانشگاه پرینستون Courser

این دوره توسط دانشگاه پرینستون برگزار می‌شود. در این دوره هم مفاهیم پایه ارزهای دیجیتال آموزش داده می‌شود. در این دوره به اصول اولیه بیت کوین هم اشاره می‌شود. نحوه استخراج بیت کوین و ذخیره آن هم توسط مدرس توضیح داده می‌شود. مدرس توضیحات کوتاهی هم در رابطه با آلت کوین‌ها و آینده این بازار ارائه می‌دهد.

مدرس این دوره آرویند نارایاتان، استادیار دانشگاه پرنستون است. این شخص سعی دارد که ثبات و امنیت بیت کوین را به همه نشان دهد. طبیعتا شاهد این هستیم که در دوره آموزشی خود هم به این موضوع اشاره می‌کند.

به طور کلی این دوره بیش تر از آن که در رابطه با خرید و فروش حرفه‌ای ارز دیجیتال آموزشی دهد، اصول اولیه بیت کوین را بررسی می‌کند. از این رو پیشنهاد می‌دهیم که از آن به عنوان یک دوره تکمیلی استفاده کنید.

پلتفرم لِرن کوین بیس، یکی از بهترین منابع رایگان برای یادگیری ارزهای دیجیتال است.

پلتفرم لِرن کوین بیس، یکی از بهترین منابع رایگان برای یادگیری ارزهای دیجیتال است.

بیت کوین و ارزهای رمز نگاری شده EdX – UC Berkeley

این دوره بر روی پلتفرم EdX ارائه می‌شود. نکته قابل توجهی که این دوره را خاص کرده، اشاره به ماشین مجازی اتریوم است. شما تا چه میزان در رابطه با این ماشین اطلاعات دارید؟ مدرس قسمتی را به این موضوع اختصاص داده و آن را شرح می‌دهد.

در این دوره مشکلات امنیتی بلاک چین بیت کوین هم بررسی می‌شود. البته این مشکلات کمی بزرگ شده‌اند که به چشم بیایند و در زمان کوتاهی برطرف شوند. رویکرد این دوره کاملا منحصر به فرد است و می‌تواند اطلاعات خوبی را به مخاطب انتقال دهد.

این دوره رایگان است؛ اما برای دریافت گواهی نامه باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. هزینه دریافت گواهی نامه آن 99 دلار است. به شما پیشنهاد می‌دهیم که از اطلاعات گفته شده در دوره استفاده کنید و دیگر نیازی به دریافت گواهی نامه نیست.

معرفی ارزهای رمز نگاری شده و بلاک چین Udemy

این دوره آموزشی دو ساعت است. در این دوره در رابطه با سیستم‌های توزیع شده، اصول اولیه و جایگاه آن‌ها اطلاعاتی را به دست خواهید آورید. این اطلاعات برای خرید و فروش حرفه‌ای ارز دیجیتال به شما کمک بسیاری می‌کند.

این دوره برای کسانی مناسب است که به دنبال اطلاعاتی بیش تر در رابطه با ارزهای دیجیتال و بیت کوین هستند. در مقایسه با دوره‌های قبلی، این دوره اطلاعات کامل‌تری را بیان می‌کند. به همین دلیل اگر به دنبال اطلاعاتی تکمیلی هستید، به سراغ این دوره بروید.

معرفی فناوری بلاک چین Hyperledger

این دوره به نوعی دوره یادگیری مقدماتی بلاک چین است. در این دوره اطلاعاتی در رابطه با ابزارهای موجود به دست می‌آورید. اگر خرید و فروش ارز دیجیتال را به تازگی شروع کرده‌اید، این دوره برای شما مناسب خواهد بود. این دوره اطلاعات را به سادگی شرح داده است.

در این دوره اطلاعاتی هم در رابطه با ارزهای اتریوم، بیت کوین و… به دست می‌آورید. این دوره هم مثل دوره‌های قبلی رایگان است، اما برای دریافت گواهی نامه باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. در این قسمت هم باز پیشنهاد می‌دهیم که اگر به مدرک نیاز ندارید، هزینه‌ای را برای این گواهی نامه پرداخت نکنید.

دوره بلاک چین ضروری است! DeveloperWorks

این ویدئو آموزشی با مشارکت IBM تهیه شده است. مدرسین این دوره هم توسعه دهندگان بخش فعال سازی بلاک چین IBM هستند. در این دوره اصول اولیه بلاک چین توضیح داده می‌شود. بعد از اتمام این دوره شما می‌توانید خرید و فروش حرفه ای ارز دیجیتال را تجربه کنید.

این دوره نسبت به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، فنی‌تر است. البته تصور نکنید که این دوره برای افراد مبتدی مناسب نیست. هر کسی با هر میزان اطلاعاتی که در رابطه با ارز دیجیتال دارد می‌تواند در این دوره شرکت کند.

بسیاری از افراد با شرکت در بهترین دوره های آموزش ارز دیجیتال رایگان، می‌توانند به کسب درآمد برسند.

بسیاری از افراد با شرکت در بهترین دوره های آموزش ارز دیجیتال رایگان، می‌توانند به کسب درآمد برسند.

کسب درآمد از Coinbase

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که هم رایگان یاد بگیرید و هم در حین یادگیری درآمد داشته باشید؟ احتمالا می‌پرسید چطور. Coinbase این امکان را برای شما فراهم کرده است. در حین یادگیری مسابقه‌هایی به شما پیشنهاد داده می‌شود.

با شرکت در این مسابقه‌ها و البته دادن پاسخ درست می‌توانید هدیه دریافت کنید. هدیه این مسابقات هم ارز دیجیتال است.

البته بعد از گذراندن این دوره شما به خودی خود با خرید و فروش حرفه‌ای ارز دیجیتال می‌توانید درآمد کسب کنید. به هر حال داشتن درآمدی (هر چند کم) در حین یادگیری یک مزیت به حساب می‌آید. پیشنهاد می کنیم که این دوره را فراموش نکنید.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  اهمیت گذراندن دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال

  احتمالا این سوال برای شما هم وجود دارد که اطلا چرا باید دوره‌های آموزشی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال پشت سر بگذاریم؟ خوب جواب این سوال بسیار ساده است، اما در ادامه آن را به طور شفاف شرح خواهیم داد.

  برای انجام معامله در بازار ارزهای دیجیتال شما سرمایه خود را وارد می‌کنید. هیچ کدام از ما دوست نداریم سرمایه و پول خود را به راحتی از دست دهیم. باید به این موضوع دقت داشته باشید، بازار ارزهای دیجیتال همان قدر که سود می دهند، در صورتی که با آن آشنا نباشید، برای شما ضرر به دنبال دارند.

  تصور نکنید که خرید و فروش ارز دیجیتال به سادگی انجام می‌شود. شما باید مهارت‌های مختلفی را داشته باشید و آن‌ها را به مرور تقویت کنید. مهم‌تر از همه شما باید به خوبی بتوانید، بازار را تحلیل کنید. مهارت تحلیل کردن بازار به شما کمک بسیاری می کند و به هیچ عنوان نباید آن را نادیده بگیرید.

  پس همان طور که برای خواندن و نوشتن به مدرس و معلم نیاز داشتید و دوره‌های آموزشی خاصی را گذراندید (مدرسه رفتن) برای انجام معامله و تحلیل کردن هم به دوره‌های آموزشی نیاز دارید. این روزها دوره‌های رایگان بسیاری وجود دارد که در مطالب بالا هفت مورد از بهترین‌ها را معرفی کرده‌ایم.

  اگر به دنبال یادگیری رایگان تمام سرفصل‌های مهم و لازم ارز دیجیتال هستید، دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال را از دست ندهید.

  اگر به دنبال یادگیری رایگان تمام سرفصل‌های مهم و لازم ارز دیجیتال هستید، دوره های خارجی آموزش ارز دیجیتال را از دست ندهید.

  با شرکت در دوره‌های رایگان آموزش ارز دیجیتال، دیگر بابت هزینه‌های آن هم نگرانی خاصی نخواهید داشت. از اطلاعات به روز جهان آگاه می‌شوید و به سادگی می‌توانید خرید و فروش حرفه‌ای ارز دیجیتال را در برنامه کاری خود قرار دهید.

  گفتار پایانی!

  برای انجام هر کاری باید در ابتدا آموزش های مربوط به آن را پشت سر بگذارید. معامله در بازار ارزهای دیجیتال هم از آن مواردی است که به آموزش نیاز دارد. از آن جایی که این معامله با سرمایه شما در ارتباط است، پس اهمیت آموزش دیدن هم بیش تر می‌شود. در مطالب بالا معرفی بهترین دوره‌های خارجی آموزش ارز دیجیتال رایگان را داشتیم.

  سوالات متداول

  چرا دوره‌های خارجی را پیشنهاد می‌دهید؟

  ما در این مطلب معرفی بهترین دوره‌های خارجی آموزش ارز دیجیتال رایگان را داشتیم؛ اما آن را پیشنهاد ندادیم. همان طور که گفتیم هر یک از این دوره‌ها ویژگی‌های خاصی دارند و مهم تر از همه رایگان هستند. شما می توانید برای آموزش دیدن، دوره‌های فارسی را در برنامه خود قرار دهید.

  دوره‌های آموزشی خارجی چه مزیتی نسبت به دوره‌های فارسی دارند؟

  متاسفانه در بعضی از دوره ‌های فارسی شاهد این هستیم که اطلاعات درستی به مخاطب منتقل نمی شود؛ این در حالی است که در دوره‌های خارجی از صحت اطلاعات اطمینان خواهید داشت و این موضوع مزیت بسیار مهمی به حساب می‌آید.

  در دوره‌های رایگان، اطلاعات مهمی گفته می‌شود؟

  به دلیل رایگان بودن یک دوره نمی‌توان گفت که اطلاعات آن مناسب نیست. در دوره های معرفی شده در مطالب بالا اطلاعات مهم و کاربردی ارائه می ‌شود که در خرید و فروش ارز دیجیتال به شما کمک بسیاری می کنند.

  گرفتن گواهی نامه هر دوره تا چه اندازه ضروری ست؟

  در بعضی از موارد شاهد این هستیم که شخص برای یک سری کارها به مدرک نیاز دارد. در غیر این صورت هیچ ضرورتی برای دریافت گواهی نامه دوره ها وجود ندارد.

  اگر شما هم سوالی دارید، آن را با ما در میان بگذارید.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 4 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. علیرضا رضایی
   علیرضا رضایی | 12 دی 1400

   سلام.
   پس چرا لینک دوره ها رو قرار ندادید؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 12 دی 1400

    سلام علیرضا عزیز
    به زودی دوره ی ارزهای دیجیتال رو به صورت کامل و رایگان منتشر می کنیم.

    • pouria
     pouria | 20 اردیبهشت 1402

     سلام چرا دوره داخل مکتب خونه ادامه پیدا نمی کنه ؟!

    • م.ص
     م.ص | 22 تیر 1402

     کی دیگه؟!