تحلیل ارز دیجیتال رندر توکن؛ حمایت و مقاومت‌های مهم پیش‌رو

توسط مبین حسینی
|
17 مهر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تحلیل ارز دیجیتال رندر توکن؛ حمایت و مقاومت‌های مهم پیش‌رو

ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR) اکنون در حوالی قیمتی 1.7 دلار معامله می‌شود. در این تحلیل قصد داریم به بررسی نقاط تکنیکال مهم برای معامله این رمزارز بپردازیم.

تحلیل تکنیکال رندر توکن (RNDR)

در نمودار روزانه، رندر توکن از ابتدای سال 2023، حدود 630 درصد رشد داشته و پس از رسیدن به سقف قیمتی خودش در سال 2023، یعنی حوالی 3 دلار، با ریزش قیمتی تا ناحیه حمایتی 1.3 دلار همراه بود. همان‌طور که در نمودار زیر مشخص شده است، می‌توانیم 2 محدوده حمایتی مهم 1.31 و 1.6 دلار را برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. همچنین مهم‌ترین نواحی مقاومتی در 1.86 و 2.18 دلار قرار دارد.

تحلیل تکنیکال رندر توکن (RNDR)

در تایم‌فریم 4 ساعته، می‌توانیم با جزئیات بیشتری رد شدن قیمت از مقاومت 1.6 دلاری، سپس پولبک به این سطح و حرکت صعودی را مشاهده کنیم. درحال‌حاضر قیمت از مقاومت 1.86 دلاری ریجکت شده و به سمت پایین حرکت کرده است.

تحلیل تکنیکال رندر توکن (RNDR)

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  درصورت ادامه‌دار بودن روند صعودی، می‌توان قیمت 2.18، 2.57 و 3 دلار را اهداف میان مدت رندر توکن درنظر گرفت.

  تحلیل تکنیکال رندر توکن (RNDR)

  اخبار فاندامنتال رندر توکن

  با افزایش کاربردهای هوش مصنوعی و گسترش این حوزه، Google Cloud اعلام کرد که با ارز رندر همکاری خواهد کرد تا یک ابررایانه GPU A3 با هدف گسترش هوش مصنوعی و تولید محتوا ایجاد کنند. محصول متصل به شبکه Render در طی رویداد اپل به نمایش گذاشته شد و موارد استفاده آن را توضیح دادند. مایکروسافت و گوگل در حال حاضر با Render کار می‌کنند. در مجموع رندر توکن پتانسیل تبدیل شدن به یک پروژه بزرگ در آینده را دارد و می‌تواند در شرایط مصاعد بازار رشد قیمتی خوبی داشته باشد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر