تحلیل روزانه 5 تیرماه 1400 ارزهای دیجیتال تتر و بیت کوین

تاریخ انتشار: 5 تیر 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
تحلیل روزانه (۵تیر)

 

در بازار امروز دامیننس تتر به سمت سقف مقاومتی خود در محدوده ۵ تا ۵.۵ قرار دارد که در صورت تثبیت بالای این اعداد تارگت های بالاتری مورد انتظار می‌باشد و همچنین وضعیت را برای صعود رمزارز های بازار را بسیار دشوار می‌کند.

دامیننس بیت‌کوین (همان شاخص سلطه بیت‌کوین در بازار رمزارز ها) روی محدوده ۴۷ در حال فشردگی می‌باشد که در صورت تثبیت در همین محدوده می‌تواند به سمت هدف بعدی یعنی سطح ۵۰ حرکت خود را ادامه دهد.

شاخص توتال‌ ۲ نیز همچنان بالای محدوده حمایتی ۶۰۰ قرارگرفته و همانطور که در تحلیل قبل گفته شد با حفظ این سطح حمایت شدن از این محدوده می‌تواند روند صعودی خود را آغاز کرده و به افزایش قیمت ارزهای بازار منجر شود.

بیت‌کوین در محدوده حمایتی حیاتی ۳۰ هزار دلار در حال معامله است و در حال حاضر موفق به شکست این محدوده نشده است، اما در صورت از دست رفتن این محدوده حمایتی باید به‌ترتیب منتظر سطوح ۲۶۰۰۰، ۲۴۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ دلار بود تا قیمت از محدوده های نامبرده حمایت شود .

اتریوم با برخورد به مقاومت ماژور ۲۰۰۰ دلاری و ضعف روند قیمتی در حال حرکت به سمت حمایت ۱۶۸۰ دلار است که در صورت شکست و تثبیت زیر این سطح حمیت های ۱۴۰۰ و ۸۰۰ دلار پیش روی این رمزارز می‌باشد.

 

تیم محتوا بیت‌پین

تیم محتوا بیت‌پین

تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر