هشدار مارک کوبان به جو بایدن: با قانونگذاری صنعت کریپتو، انتخابات ریاست‌جمهوری را از دست خواهی داد

تاریخ: 23 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
هشدار مارک کوبان به جو بایدن: با قانونگذاری صنعت کریپتو، انتخابات ریاست‌جمهوری از دست خواهی داد

سرمایه‌گذار میلیاردر، مارک کوبان، اخیراً نسبت به افزایش نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بر صنعت ارزهای دیجیتال ابراز نگرانی کرده است. او در رسانه‌های اجتماعی بیان کرد که موضع کمیسیون SEC در برابر ارزهای دیجیتال ممکن است بر تلاش جو بایدن برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس‌جمهور تاثیر بگذارد.

این میلیاردر معتقد است که نقش صنعت نوظهور کریپتو در انتخابات آتی بسیار حیاتی خواهد بود زیرا «کریپتو فضایی با رای‌دهندگان جوان و مستقل است.»

کوبایی از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به دلیل ناکامی در محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر کلاهبرداری نیز انتقاد کرد. او استدلال کرد که سیاست‌های سخت‌گیرانه وی مانع از سرمایه‌گذاری قانونی در ارزهای دیجیتال شده و به کسب‌وکارها و کارآفرینان متعددی آسیب رسانده است.

او همچنین افزود که اگر رئیس‌جمهور بایدن موفق به انتخاب مجدد نشود، باید موضع ضد کریپتویی SEC و جنسلر را مقصر دانست. به همین منظور، او پیشنهاد کرد که تمام فعالیت‌های ارزهای دیجیتال توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم شود.

این یک هشدار برای کنگره است. صدای رای‌دهندگان حامی رمزارزها در این انتخابات شنیده خواهند شد.

با توجه به اینکه انتخابات ایالات متحده در 5 نوامبر برگزار خواهد شد، ارزهای دیجیتال به یک نگرانی مهم برای بیشتر رای‌دهندگان تبدیل شده است. نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد که رای‌دهندگان حامی کریپتو، ترامپ را به بایدن ترجیح می‌دهند.

در روزهای اخیر، ترامپ در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کرد و قصد خود را برای پذیرش کمک‌های دیجیتال در کمپین انتخابی نشان داد. او همچنین بر ضرورت تقویت سیاست‌های نظارتی مناسب‌تر برای حوزه کریپتو تأکید کرد.

در مقابل، دولت پرزیدنت بایدن قصد خود را برای وتو کردن هر قانونی که به دنبال لغو بولتن حسابداری کارکنان SEC 121 (SAB 121) باشد، نشان داد – قانونی که بسیاری به آن نگاه منفی دارند. با این حال، دولت بایدن اظهار داشت که تغییر مسیر مانع از توانایی SEC برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌شود.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر ۲ تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کد مورس همستر ۱ تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کارت های امروز بازی همستر کامبت 31 خرداد/عکس کارت‌های میلیونی

در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر