اطلاعیه: ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) را در پلتفرم خرید و فروش حرفه‌ای بیت‌پین معامله کنید!

تاریخ انتشار: 25 دی 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 8 اسفند 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
خرید چیلیز

با توجه به استقبال شما کاربران عزیز و رسیدن به حجم مناسب معاملات رمزارز چیلیز (CHZ)، از تاریخ 25 دی‌ماه، ساعت 16:۰۰ می‌توانید علاوه بر بخش خرید و فروش آسان، این ارز دیجیتال را در بخش خرید و فروش حرفه‌ای با جفت ارز تومان و تتر معامله کنید.

ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

ارز دیجیتال چیلیز با نماد (CHZ) در توکن سازی برای سرگرمی‌های ورزشی کاربرد دارد و به پلتفرم Socios.com قدرت خاصی می‌بخشد. تیم‌های محبوب ورزشی در این پلتفرم رمزارز Chiliz را برای طرفدارانشان به وجود آورده‌اند تا آن‌ها را جذب کنند. برای جذب علاقه‌مندان به ورزش و تیم‌های محبوب، به طرفدارانشان جوایزی اهدا می‌شود. رمزارزهایی که نشانه و لوگوی باشگاه را به همراه دارند، توسط طرفدارانشان خریداری می‌شوند، مورد داد و ستد قرار می‌گیرند تا میزان علاقه به تیم فوتبال خاصی را نشان دهند و یا در نظرسنجی باشگاه‌ها رای دهند.

بیشتر بدانید: چیلیز CHZ چیست؟

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  نگاهی به پلتفرم چیلیز CHILIZ

  اگر بخواهیم به طور مختصر به معرفی پلتفرم چیلیز Chiliz بپردازیم، می توان گفت چیلیز یکی از بزرگترین بلاکچین‌ها برای ورزش (Sport) و سرمایه‌گذاری گسترده در پلتفرم‌های بازی است. به طور خاص، چیلیز یک توکن سودمند در بلاکچین اتریوم است که به عنوان ارز رمزپایه رسمی پلتفرم Socios.Com استفاده می‌شود.

  با توجه به فاصله‌ای که در بین افراد در دنیای ورزش بین باشگاه ها و طرفداران آنها وجود دارد، سازندگان چیلیز Chiliz تصمیم گرفتند که طرفین را به هم نزدیک کنند و این فاصله ها را از بین ببرند.

  هدف چیلیز این است که به میلیون‌ها طرفدار ورزش، قدرت رای‌گیری مستقیم در باشگاه‌های مورد علاقه خود بدهد. توکن ارائه شده این پلتفرم CHZ است.

  تحلیل امروز ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

  چیلیز در تایم فریم 12 ساعته فشردگی خوبی را ایجاد کرده و اصلاح تا سطح حمایتی باکس قرمز انجام شده است. در میان مدت اگر این سطح حمایتی حفظ شود می‌تواند تارگت های محدوده سبز رنگ که در تصویر مشخص شده است را لمس کند.

  کارن آهنگری

  کارن آهنگری

  بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

  بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

  وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

  در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر