چین لینک بعد از جا گذاشتن ترون، در تلاش برای ورود به جمع 10 کوین برتر است

توسط مبین حسینی
|
14 بهمن 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
چین لینک بعد از جا گذاشتن ترون، در تلاش برای ورود به جمع 10 کوین برتر است

چین لینک (LINK) با جهش 9 درصدی و رسیدن به قیمت 18.45 دلار، پیشی گرفتن از ترون (TRX) و دستیابی به ارزش بازار بیش از 10 میلیارد دلار، دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است. Santiment گزارش می‌دهد که چین لینک (LINK) به بالاترین قیمت 22 ماهه خود یعنی 18 دلار رسیده که توسط کیف پول‌های غیر فعال احیا شده است.

به علاوه، با داده‌های آن‌چین صعودی، امیدها برای رشد بیشتر قیمت ارز دیجیتال LINK افزایش یافته است. با این حال، قیمت ممکن است با اصلاحاتی نزدیک به سطوح مقاومت کلیدی همراه باشد.

چین لینک از ترون پیشی گرفت، قدم بعدی چیست؟

در 24 ساعت گذشته، چین لینک شاهد لیکویید شدن حجم عظیمی از پوزیشن‌ها نزدیک به 4.5 میلیون دلار بوده، که 3.7 میلیون دلار از آن متعلق به فروشندگان بوده است و می‌تواند نشانه ای از افزایش احتمالی فشار فروش باشد.

با این حال، افزایش قیمت به 18.45 دلار، بالاترین سطح در 22 ماه گذشته را برای چین لینک ثبت کرده، که نشان‌دهنده پایان یک دوره سه‌ماهه تثبیت است و به طور بالقوه زمینه را برای یک روند صعودی پایدار آماده می‌کند.

معامله چین لینک

نمودار قیمت لینک

در حالی که قیمت چین لینک افزایش می‌یابد، سایر ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) رشد آهسته‌ای را نشان می‌دهند. در حالی که نباید از پتانسیل صعودی سولانا و BNB غافل شد، ریپل در حال دست‌وپنجه نرم کردن با هک اخیر خود است.

چین لینک از طریق پیوند بلاک چین‌ها با داده‌های دنیای واقعی و خارجی، نقش مهمی در این صنعت دارد. برخی از تحلیلگران ارزش بازار دارایی‌های توکن شده را تا سال 2030 تا 16 تریلیون دلار پیش‌بینی می‌کنند.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  چین لینک و نگاه به 20 دلار و بالاتر؟

  تحلیلگران بازار، از جمله علی مارتینز و میشائل ون دی پوپ، احساسات مثبتی را در مورد آینده چین لینک ابراز می‌کنند. مارتینز سطح مقاومت قابل توجهی را در 20 دلار شناسایی کرده، که نشان‌دهنده یک روند صعودی بالقوه قابل توجه، در صورت عبور از این مقاومت است.

  میشائل ون دی پوپ پیش‌بینی کرد که چین لینک می‌تواند تا محدوده 25 تا 30 دلار رشد کند، که نشان‌دهنده حرکت صعودی چشمگیر این آلت‌کوین است.

  از آنجایی که بیشتر رمزارزها در آشفتگی فعلی بازار دچار چالش شده‌اند، افزایش اخیر چین لینک نشانه توانایی آن در پشت سر گذاشتن احساسات فعلی بازار و ترسیم آینده‌ای روشن است.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر