دلیل افزایش تراکنش‌های کاردانو به بالای 13 میلیارد دلار چیست؟

تاریخ: 11 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
دلیل افزایش تراکنش‌های کاردانو به بالای 13 میلیارد دلار چیست؟

کاردانو (ADA)، پلتفرم قراردادهای هوشمند که به دلیل مکانیسم کارآمد اجماع اثبات سهام در مصرف انرژی شناخته می‌شود، اخیراً سروصدا زیادی ایجاد کرده است. داده‌های آن چین افزایش قابل‌توجهی را در تراکنش‌های بزرگ نشان می‌دهد که به بازگشت بالقوه نهنگ‌ها به این پروژه اشاره می‌کند – سرمایه‌گذاران بزرگی که می‌توانند به طور قابل‌توجهی بر قیمت این رمزارز تأثیر بگذارند.

کمپانی IntoTheBlock، یک شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک چین، افزایش تراکنش‌های بیش از 100,000 دلار در کاردانو را گزارش کرد. در هفته گذشته میانگین حجم روزانه این تراکنش‌های بزرگ به نزدیک 14 میلیارد دلار رسید. برای مقایسه باید بدانید که این یک‌سوم حجم فعلی بیت کوین است، 5 برابر حجم لایت کوین و بیش از 16 برابر حجم دوج کوین.

افزایش تراکنش‌های بیش از 100,000 دلار در کاردانو

پرده‌برداری از رمزوراز این فعالیت‌ها: نهنگ‌ها خرید می‌کنند یا می‌فروشند؟

درحالی‌که حجم بالای تراکنش در شبکه کاردانو غیرقابل‌انکار است، پیامد آن برای قیمت نامشخص است. تراکنش‌های بزرگ می‌تواند هم فعالیت خرید و هم فعالیت فروش را نشان دهد و پیش‌بینی جهت قطعی قیمت را دشوار می‌کند.

حجم بالای تراکنش در شبکه کاردانو غیرقابل‌انکار است

بااین‌حال، حجم پایدار بیش از 10 میلیارد دلار در طول هفته، حتی در طی افت قیمت اخیر، حاکی از ادامه حرکت مثبت در شبکه است. این می‌تواند نشان‌دهنده ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کاردانو، یا نشان‌دهنده انتقال توکن‌های داخلی مهم در این اکوسیستم باشد.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  بررسی دیگر داده‌های شبکه کاردانو

  درحالی‌که ماهیت دقیق تراکنش‌های بزرگ در کاردانو هنوز مشخص نیست، Santiment، یکی دیگر از پلتفرم‌های تجزیه‌وتحلیل آن چین، یک سیگنال بالقوه صعودی ارائه می‌دهد. داده‌های آنها حاکی از روند روبه‌رشد انباشت در میان هولدرهای بزرگ است. آدرس‌هایی که بین 100,000 تا 100 میلیون توکن ADA دارند، از ابتدای آوریل به طور پیوسته دارایی خود را افزایش داده اند. این انباشت توسط نهنگ‌ها می‌تواند سیگنال مثبتی برای قیمت کاردانو باشد که نشان دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به پتانسیل بلندمدت پروژه است.

  تجزیه‌وتحلیل تکنیکال کاردانو

  تحلیلگر بازار، کبرا ونگارد، تحولات اخیر را بررسی کرده و از تحلیل تکنیکال برای پیش‌بینی مسیر قیمت کاردانو استفاده کرده است. او یک کانال قیمت در حال گسترش را شناسایی کرده که کاردانو از ابتدای سال در آن معامله می‌شود.

  کف‌های بالاتر و پایین‌تر است، که به طور بالقوه نشان‌دهنده تداوم نوسان قیمت است

  این الگو نشان‌دهنده کف‌های بالاتر و پایین‌تر است، که به طور بالقوه نشان‌دهنده تداوم نوسان قیمت است. بر اساس این تحلیل، ونگارد چندین هدف قیمتی را برای ADA در نظر دارد که اولین مانع در برابر رشد آن در مقاومت 0٫52 دلار است. در صورت شکست موفقیت‌آمیز، این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که کاردانو می‌تواند به 0٫57 دلار، 0٫61 دلار و 0٫67 دلار صعود کند. هدف نهایی 0٫77 دلار است که به طور بالقوه افزایش قیمت قابل توجهی را برای کاردانو نشان می‌دهد.

  کاردانو: دریای فرصت یا زمین‌بازی نهنگ؟

  افزایش اخیر تراکنش‌های بزرگ در شبکه کاردانو بدون شک باعث ایجاد هیجان در جامعه ارزهای دیجیتال شده است. درحالی‌که دلایل دقیق پشت این حجم زیاد نامشخص است، دخالت بالقوه نهنگ‌ها و افزایش انباشت توسط هولدرهای بزرگ تصویری خوش‌بینانه و درعین‌حال محتاطانه از این رمزارز بزرگ ارائه می‌دهد.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

  ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

  پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

  پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

  سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

  MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر