آیا قیمت شیبا (SHIB) در نهایت می‌تواند از الگوی 455 روزه خود خارج شود؟

توسط مبین حسینی
|
20 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
آیا قیمت شیبا (SHIB) در نهایت می‌تواند از الگوی 455 روزه خود خارج شود؟

قیمت شیبا اینو (SHIB) تقریباً به خط مقاومتِ الگوی بلندمدت خود رسیده است. در همین حال، قیمت از یک الگوی اصلاحی کوتاه مدت خارج شده است. آیا این می‌تواند شروع یک رالی صعودی جدید باشد؟ تحلیل تکنیکال تایم فریم هفتگی نشان می‌دهد که قیمت SHIB از آگوست 2022 در زیر خط روند مقاومت نزولی قرار گرفته است.

شیبا در هفته‌های گذشته، از این خط روند ریجکت شده است (نماد قرمز) که منجر به کاهش قیمت تا 0.0000066 دلار در ماه اکتبر شد. در حالی که قیمت در داخل یک وج نزولی معامله می‌شود، با این حال، حمایت استاتیک آن (خاکستری) به اندازه کافی تست نشده است بنابراین، این الگوی قیمت هنوز تایید نشده است.

از سوی دیگر، اندیکاتور RSI نیز نشان می‌دهد که خرس‌ها هنوز بر بازار تسلط دارند هرچند که این شاخص در نزدیکی خط مبنا (عدد 50) است و می‌توان امیدوار بود با افزایش قیمت، گاوها کنترل بازار را به دست بگیرند. تحلیل شیبا اینو در این هفته، تیم شیبا اعلامیه مثبتی را منتشر اعلام کرد:

خبر بزرگ! مجله شیبا آماده برای ورود شما به دنیای فناوری، مالی و موارد دیگر آماده شده است. جلد رایگان مجله NFT را برای 1000 خواننده اول در news.shib.io#TheShibMagazine دریافت کنید.

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه، چشم‌انداز خوش‌بینانه‌تری را برای این آلت کوین ارائه می‌دهد. تا 14 آگوست، قیمت SHIB در یک کانال موازی نزولی در نوسان بود، که معمولاً با اقدامات اصلاحی همراه است و از یک شکست احتمالی خبر می‌دهد. در 22 اکتبر، SHIB با موفقیت مقاومت این کانال را شکست.

این افزایش با یک واگرایی صعودی در RSI (سبز) همراه شد که نشان‌دهنده افزایش مومنتوم صعودی، پس از کاهش قیمت است. علاوه بر این، شکست RSI به بالای 50 نشان می‌دهد که مومنتوم لازم برای ادامه حرکت صعودی مهیا شده است.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  معامله شیبا اینو | SHIB

  در صورت تداوم این حرکت مثبت، قیمت SHIB ممکن است با افزایش 37 درصدی مواجه شود و به سطح مقاومت بعدی در 0.0000110 دلار برسد و به طور بالقوه باعث خروج از خط روند مقاومت نزولی بلندمدت شود – که در بالا به آن اشاره شد. تحلیل شیبا اینو علی‌رغم این پیش‌بینی خوش‌بینانه، ناتوانی در شکست سطح مقاومت فیبوناچی اصلاحی 0.382 در 0.0000085 دلار، می‌تواند منجر به کاهش 15 درصدی قیمت شود. در این صورت قیمت می‌تواند تا حمایت استاتیک در 0.0000070 دلار کاهش یابد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر