بررسی عملکرد بهتر BNB نسبت به بیت کوین در ماه آوریل

تاریخ: 11 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
عملکرد BNB نسبت به بیت کوین

حتی با وجود اینکه بایننس در چند ماه گذشته چالش‌ها و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته، توکن BNB به این رویدادها بی‌تفاوت بوده است. طبق داده‌های قیمت، رمزارز BNB به صورت ماهانه، عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است.

BNB در ماه آوریل 11.38 درصد از بیت کوین بهتر عمل کرد. در زمان انتشار این مطلب،  قیمت توکن BNB حدود 580 دلار معامله می‌شود. این آلت کوین، پس از تست سطح 512.9 در 18 آوریل، قیمت آن 18.10 درصد رشد کرد.

قیمت BNB

علی‌رغم حرکت مثبت قیمت، این توکن در ماه گذشته با چالش‌هایی روبرو شد. حرکت قیمت نوسان شدیدی را تجربه کرد و چندین بار در این دوره بین سطوح 619 و 512 دلار در محدوده ای رنج قرار داشت.

اندیکاتور CMF (Chaikin Money Flow) نیز در چند روز گذشته روندی نزولی داشت (سبز) و نشان داد که پول وارد شده به توکن کاهش یافته است.

علاوه بر این، اندیکاتور OBV نیز به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اگر OBV روند نزولی داشته باشد، نشان می‌دهد که فشار فروش بیشتر از فشار خرید است. این می‌تواند نشانه‌ای از ضعف بالقوه قیمت باشد، که می‌تواند به یک روند نزولی ختم شود.

اگر BNB در برابر فشار فروش تسلیم شود، ممکن است قبل از رالی دوباره به سطح 511.5 سقوط کند.

روند قیمت BNB

با بررسی وضعیت معامله‌گران، مشاهده می‌شود که دیدگاه آنها در چند روز اخیر نسبت به BNB نزولی بوده است. درصد پوزیشن‌های فروش (شورت) در مقابل BNB در زمان نگارش، از 48 درصد به 52 درصد افزایش یافته است.

چارت BNB

وضعیت شبکه BNB

میزان فعالیت در این شبکه نیز کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل داده‌های ترمینال توکن نشان داد که تعداد آدرس‌های فعال در شبکه در ماه گذشته 21.6٪ کاهش را تجربه کرده است.

اگر این روند ادامه یابد، می‌تواند به شدت بر اکوسیستم این پروژه تأثیر منفی بگذارد و حتی می‌تواند فشار نزولی برای توکن ایجاد کند.

وضعیت شبکه BNB

همراه با کاهش فعالیت، درآمد حاصل از شبکه نیز 33 درصد کاهش یافت.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر