بایننس سیاست‌های خود را برای شهروندان ترکیه و امارات تغییر خواهد داد

تاریخ: 13 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه

بایننس تغییرات قابل توجهی را برای خدمات خود در ترکیه اعلام کرده است. به گفته این شرکت، این بخشی از تمرکز این کمپانی بر شفافیت و رعایت مقررات است.

با نظارت با تحولات قانونی در ترکیه، این شرکت به همکاری با رگولاتورها برای اطمینان از محیطی سازگار برای کاربران اعتقاد دارد و به همین منظور، برای اطمینان از رعایت قوانین در ترکیه و در سطح جهانی، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

Binance.com از ترکیه قابل دسترسی خواهد بود. با این حال، تغییراتی در خدمات وجود خواهد داشت. گزینه زبان ترکی به تدریج در عرض سه ماه خاموش می‌شود. فعالیت‌های بازاریابی برای کاربران ترک به طور کامل متوقف خواهد شد. بایننس اظهار داشت که این تغییرات بر برخی از کاربران تأثیر می‌گذارد. این شرکت اطمینان داد که ایمنی و تجربه کاربر جز اولویت‌های آن‌ها باقی می‌ماند. همه وجوه کاربر ایمن هستند و عملکردهای واریز/برداشت در دسترس باقی خواهند ماند.

در همین حال، بایننس اعلام کرده است که طبق گزارش Finance Magnates، کاربران اماراتی خود را از پلتفرم جهانی خود به صرافی بایننس FZE تحت نظارت محلی، معروف به Binance Dubai، منتقل خواهد کرد. این اقدام به دنبال کسب مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی از سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی است.

در این انتقال از ساکنان امارات متحده عربی خواسته شده است تا اطلاعات مشتری خود را تا 15 دسامبر 2024 به‌روزرسانی کنند. در طول این فرایند، کاربران همچنان می‌توانند به حساب‌های فعلی Binance Global خود دسترسی داشته باشند.

پس از 15 دسامبر، حساب‌ها به‌طور خودکار به بایننس دبی منتقل می‌شوند. بایننس FZE خدماتی مانند صرافی، کارگزاری، وام‌دهی، وام‌گیری و مدیریت دارایی‌های مجازی را ارائه می‌کند و از بیش از 300 دارایی مجازی با تراکنش‌های ارز فیات محلی پشتیبانی می‌کند.

کاربران باید بین حفظ حساب Binance.com یا Binance Dubai تصمیم بگیرند، زیرا چندین حساب برای هر کاربر مجاز نیست. حساب‌هایی که در مهلت مقرر به روز نشده‌اند فقط به برداشت محدود می‌شوند.

جواد علیزاده

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمبو کارت‌های همستر کامبت؛ ۳۱ تیر ماه

بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

کد مورس امروز ۳۱ تیر ماه؛ ۱ میلون سکه رایگان!

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۳۱ تیر همستر، می‌توانی ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر