بزرگ‌ترین بازار ان‌اف‌تی، 50 درصد از نیروهای خود را اخراج می‌کند

توسط مبین حسینی
|
13 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
بزرگ‌ترین بازار ان‌اف‌تی، 50 درصد درصد از نیروهای خود را اخراج می‌کند

اوپن سی (OpenSea)، بزرگ‌ترین بازار NFT، روز جمعه اعلام کرد که به قراردادهای کاری نیمی از کارمندان خود پایان می‌دهد. مدیرعامل این شرکت فاش کرد که آنها در تلاش برای خط تولید و فرهنگ جدیدی در OpenSea هستند. OpenSea به عنوان بخشی از استراتژی خود، با نیروی کار ساده‌تر، در تلاش برای نوآوری جلو می‌رود.

با این گام چالش‌برانگیز اما مهم، این سازمان امیدوار است که ارتباط قوی‌تر و مستقیم‌تری با کامیونتی کاربران خود ایجاد کند.

فینزر، مدیرعامل شرکت، بیانیه‌ای مبهوت‌کننده ارائه کرد و کم نیروی کار را گامی بزرگ برای حرکت روبه‌جلو در آینده دانست.

فینزر توضیح داد که اگرچه این اخراج‌ها دردناک هستند، اما باید نحوه عملکرد در بازار را تغییر دهند. وی از افرادی که تحت تأثیر این اخراج‌ها قرار گرفته‌اند، تشکر کرد و اظهار داشت که رفتن آنها به دلیل عملکرد ضعیفشان نیست.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  یکی از نمایندگان این شرکت گفت که این اخراج بر 50 درصد از کارکنان تأثیر گذاشته است.

  OpenSea 2.0 در میان کاهش قیمت‌ها در بازار NFT ، راه‌اندازی شد

  کاهش نیروی کار، همزمان با معرفی آی این شرکت از یک بازار بازسازی شده به نام OpenSea 2.0، در بحبوحه دوره کاهش قیمت NFTها است. این سایت معاملات و خرید مجموعه‌های NFT مانند Bored Apes و Pudgy Penguins را تسهیل می‌کند.

  به گفته فینزر، تغییراتی در رویکرد عملیاتی آنها وجود خواهد داشت که در آن، آنها به سمت ساختار تیمی کارآمدتر حرکت می‌کنند که رابطه مستقیم و صمیمی با پایگاه کاربران را تقویت می‌کند.

  ما با تعدادی از هم‌تیمی‌های OpenSea خداحافظی می‌کنیم. این سخت‌ترین بخش این تغییر است. این افراد نقشی کلیدی در رساندن ما به این نقطه ایفا کردند و من از همکاری آنها بی‌نهایت سپاسگزارم.

  OpenSea از کارمندان آسیب دیده پشتیبانی می‌کند

  یکی از نمایندگان OpenSea اظهار داشت که این شرکت به سمت ساختار سازمانی صاف‌تر حرکت خواهد کرد. کارمندانی که تحت تأثیر اخراج‌ها قرار می‌گیرند، یک برنامه تسریع شده تخصیص حقوق صاحبان سهام، شش ماه خدمات بهداشتی و روانی و چهار ماه حقوق اخراج دریافت خواهند کرد.

  نکته مهم این است که OpenSea می‌خواهد پیشتازی در بازار NFT را پس بگیرد، جایی که قبلاً، با بیش از 70 درصد از سهم بازار در اکتبر سال گذشته مسلط بود، اما تا نوامبر 2023، این عدد به حدود 18 درصد رسید. چنین چالش‌هایی علاوه بر تجدید ساختار شرکتی، نیازمند تعهد به نوآوری و رهبری در عرصه NFT است.

  در میان تغییر چشم‌انداز در بازار NFT، OpenSea با رقابت شدیدی از سوی پلتفرم‌های نوظهور، که فی کمتر و منیت بدون هزینه را ارائه می‌دهند، مواجه است.

  هایپ بازار NFT در سال 2021 افزایش یافت و افراد مشهور و هنرمندان را به خود جذب کرد، اما رکود در سال 2022، به طور قابل توجهی بر مسیر این صنعت تأثیر گذاشت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر