بنجامین کوون: تاریخ نشان می‌دهد که اصلاحات غیرمنتظره بزرگی قبل از بولران رخ می‌دهد

توسط مبین حسینی
|
1 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
بنجامین کوون: تاریخ نشان می‌دهد که اصلاحات غیرمنتظره بزرگی قبل از بولران رخ می‌دهد

بنجامین کوون، تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال، می‌گوید که داده‌های تاریخی این احتمال را ایجاد می‌کند که قیمت بیت کوین قبل از شروع بولران‌های صعودی چشمگیر، با اصلاحات بزرگی همراه بوده است.

در یک مصاحبه جدید با Crypto Banter، کوون می‌گوید که دلیل رشد بیت کوین، در حال حاضر، این نیست که سرمایه جدیدی وارد این بخش شده و قیمت‌ها را افزایش می‌دهد.

در عوض، این تحلیلگر استدلال می‌کند که دلیل افزایش قیمت این است که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در حال تبدیل آلت کوین‌های خود به بیت کوین هستند. کوون می‌گوید که در نهایت، نقدینگی آلت کوین‌ها خشک می‌شود و بیت کوین دیگر فشار خرید برای حفظ رالی خود را نخواهد داشت.

او افزود که انتظار دارد که قبل از فروش گسترده در بازار و سقوط آلت کوین‌ها، بیت کوین در نهایت از یکی از سطوح مقاومت نزدیک خود ریجکت شود.

بیت کوین معمولاً قبل از هاوینگ، فروش گسترده‌ای را تجربه کرده است. دلیل این اتفاق به نظر من این است که نقدینگی کم شده است؛ بنابراین فکر می‌کنم دلیل افزایش بیت‌کوین در حال حاضر، به این دلیل نیست که پول جدید وارد فضا می‌شود، زیرا اگر پول جدید وارد فضا می‌شد، آیا ارزش کل بازار بالاتر نمی‌رفت؟

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

    او در ادامه گفت:

    ارزش کل بازار ثابت مانده است. دلیل افزایش بیت کوین این است که مردم آلت کوین‌های خود را به بیت کوین تبدیل می‌کنند و به همین دلیل است که دامیننس بیت کوین در حال افزایش است. این تا جایی ادامه پیدا می‌کند که دیگر نقدینگی در آلت کوین‌ها، برای خرید بیت کوین باقی نماند. در این صورت دیگر پولی برای افزایش قیمت بیت کوین وجود نخواهد داشت. سپس قیمت سقوط می‌کند و آلت کوین‌ها را هم با خود به پایین می‌کشد – که ممکن است 3 تا 6 ماه زمان ببرد. اما در حال حاضر ما هنوز در مرحله‌ای هستیم که آلت‌ها به بیت‌کوین تبدیل می‌شوند.

    اشتراک گذاری:
    دیدگاه‌ها
    در پاسخ به دیدگاه کاربر