گاوهای بیت کوین پیش از هاوینگ، به سقف تاریخی 69 هزار چشم دوخته‌اند

تاریخ انتشار: 9 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 12 اسفند 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
گاوهای بیت کوین پیش از هاوینگ، به سقف تاریخی 69 هزار چشم دوخته‌اند

برخی از تحلیلگران عقیده دارند که احساسات مثبت و سرخوشانه، تقاضای خرید نهادی و دستاوردهای تاریخی مرتبط با رویداد هاوینگ بیت کوین، این دارایی را در مسیر عبور از سقف تاریخی خود 69,000 در ماه مارس قرار داده است.

هاوینگ بیت کوین همیشه با افزایش قیمت‌ها همراه بوده است، به طوری که قیمت این دارایی در ماه‌های پس از رویدادهای قبلی، چند صددرصد افزایش یافته است. هاوینگ تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد و پاداش بلاک را برای ماینرها کاهش می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود که هاوینگ بعدی در اواسط آوریل رخ دهد.

تا زمانی که تقاضا برای بیت کوین ثابت بماند یا افزایش یابد، قیمت این دارایی همراه با کاهش عرضه در بازار آزاد افزایش می‌یابد. ممکن است روندهای تاریخی قیمت در آینده تکرار نشود، اما دیدگاه مثبتی که در بازار شکل گرفته است، می‌تواند سرمایه‌گذاران این رمزارز را به خرید و انباشت بیشتر ترغیب کند.

برایان لجند، مدیر عامل Hectic Labs، گفت:

این قبیل پیش‌بینی‌ها، همیشه منجر به افزایش فعالیت خرید یا «FOMO» می‌شود. سرمایه‌گذاران انتظار دارند که کاهش عرضه باعث افزایش قیمت‌ها شود و این به افزایش قیمت قبل از هاوینگ کمک می‌کند.

او افزود:

با این حال، رالی منتهی به رویداد هاوینگ، زمان خوبی برای دستیابی به دستاوردهای کوتاه مدت است.

در همین حال، برخی از معامله‌گران انتظار دارند بیت کوین در ماه مارس به سقف تاریخی خود یعنی 69,000 دلار برسد و می‌گویند که تقاضای نهادی و راه‌اندازی موفقیت‌آمیز ETFهای بیت کوین احتمالاً قیمت‌ها را بالا می‌برد.

رایان لی، تحلیلگر ارشد موسسه تحقیقاتی رایان لی می‌گوید:

با 54 روز باقی مانده تا هاوینگ بیت کوین و انتظار کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در اواسط سال، قیمت بیت کوین در سطح حمایت 58,000 دلار قرار دارد و ممکن است در ماه مارس به بالاترین حد تاریخی برسد.

لی افزود: «حجم معاملات 9 ای‌تی‌اف بیت کوین در ایالات متحده نیز هفته گذشته به بالاترین حد خود یعنی 3.2 میلیارد دلار رسید که نشان می‌دهد موسسات احساسات صعودی قوی دارند.»

ETFهای بیت کوین در روز سه‌شنبه مجموعاً ۲ میلیارد دلار معامله شدند. صندوق بلک‌راک برای دومین روز متوالی بیش از 1. میلیارد دلار حجم معاملات روزانه را ثبت کرد.

بیت کوین را در بیت پین به سبکی نو معامله کنید!

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

نهنگ‌ها و ماینرهای بیت کوین چقدر در سود هستند؟

کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیرعامل CryptoQuant در پست جدیدی در ...

هاوینگ ۲۰۲۴ بیت کوین تمام و کمال انجام شد

در چهارمین رویداد تاریخی هاوینگ بیت کوین، پاداش ماینرها از 6 ...

بهبود قیمت‌ها در بازار کریپتو پس از فروکش کردن تنش‌ها در خاورمیانه

در هفته اخیر، منازعات ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و بالا رفتن تن ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر