بیت پین برای پیش بینی این بازی، ارز دیجیتال جایزه میده!

توسط کارن آهنگری
|
17 دی 1400
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
پیش بینی کن ارز دیجیتال ببر!

از اواسط دی‌ماه تصمیم گرفتیم که برای تنوع بخشیدن به دارایی‌های کیف پول کاربران، تعدادی از فن توکن‌های محبوب را به بازار بیت‌پین اضافه کنیم. توکن هواداری پورتو، اولین فن توکنی بود که به لیست ارزهای دیجیتال بیت پین اضافه شد و خوشبختانه بازیکن ایرانی این تیم، مهدی طارمی هم با بازی درخشان خود در دیدار اخیر مقابل بنفیکا، لذت اضافه شدن فن توکن پورتو را برای ما و کاربرانمان چندبرابر کرد. پاری سن ژرمن و لاتزیو، فن توکن‌های بعدی بودند که به بازار بیت پین اضافه شدند تا علاقه مندان به این تیم‌ها بتوانند با خرید این توکن‌ها از تیم محبوب خود حمایت کنند.

دو فن توکن بعدی که به بیت پین اضافه خواهند شد، توکن هواداری آ.اس. رم و یوونتوس خواهد بود که زمان اضافه شدنشان را همزمان با دیدار جذاب و حساس دو تیم در سری آ ایتالیا در نظر گرفته‌ایم.

با توجه به استقبال شما کاربران عزیز از فن توکن‌ها و همزمانی اضافه شدن دو فن توکن دو تیم با بازی هیجان‌انگیز، مسابقه‌ای را برای علاقه‌مندان به فوتبال پیش‌بینی کرده‌ایم.

برای شرکت در این مسابقه و برنده شدن کارت هدیه ارز دیجیتال، کافی است به این پست صفحه اینستاگرام بیت پین رفته و اسکرین شات گرفته و در استوری صفحه‌ی خودتان با منشن کردن بیت پین، به اشتراک بگذارید.

تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت کنند، به لیست قرعه‌کشی اضافه خواهند شد.
فقط تا ساعت 21:00، یکشنبه 19 دی و قبل از شروع بازی رم و یوونتوس فرصت دارید!

قوانین شرکت در مسابقه:

1- از تصویر مسابقه اسکرین بگیرید (پیش‌بینی درست یا اشتباه تاثیری در قرعه‌کشی ندارد).

2- اسکرین شات را در استوری با منشن کردن @Bitpinmarket، به اشتراک بگذارید.

3- پس از 20 ساعت، اسکرین شات استوری خود را در دایرکت برایمان ارسال کنید!

توجه کنید که باید حداقل 20 ساعت از زمان استوری مسابقه پیش‌بینی شما گذشته باشد.

به امید معاملات شما پرسود در بیت پین

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. علی کاظمی
    علی کاظمی | 21 دی 1400

    باسلام من بتازگی وبعدازچندروزوقت صرف کردن بالااخره موفق شدم تمامی مراحل رودرست انجام بدم وبدرستی کیف پول رونصب کنم وخریدوفروش روبااطلاعات خوبتون یادگرفتم اگراطلاعاتتون نبودمن توان راه اندازی برنامه رو نداشتم ممنون وتشکر