3 آلت کوین که در رالی صعودی بیت کوین باید زیر نظر گرفت

توسط مبین حسینی
|
4 تیر 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
3 آلتکوین که در رالی صعودی بیت کوین باید زیر نظر گرفت

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر یک روند صعودی کوتاه مدت را تجربه می‌کند که توسط بیت کوین هدایت می‌شود. بزرگ‌ترین رمزارز بازار اخیراً به بالاترین حد خود در سال 2023 رسیده و از 30,000 دلار فراتر رفته است. در نتیجه این افزایش قیمت بیت کوین، دامیننس آن به بالای 50 درصد نفوذ کرد و سرمایه‌گذاران را بر آن داشته تا توجه خود را به سمت سایر دارایی‌های دیجیتالی که ممکن است به این رالی ملحق شوند، معطوف کنند.

در همین راستا، میشائل ون د پوپ، کارشناس و تحلیلگر معاملات ارزهای دیجیتال، در ویدیویی در یوتیوب که در تاریخ 23 ژوئن منتشر شد، تاکید کرد که انتظار می‌رود بازار آلت کوین‌ها در روزهای آینده از این روند پیروی کند و با سرمایه‌گذاری سودهای حاصل از رالی بیت کوین، افزایش یابد.

با توجه به این پیش‌بینی، این تحلیلگر سه توکن خاص را معرفی کرد که به اعتقاد او بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در آماده‌سازی برای افزایش قریب‌الوقوع آلتکوین‌ها هستند. با این حال، او خاطرنشان کرد که اکثر آلتکوین‌ها با وجود روند صعودی در منطقه رکود باقی می‌مانند.

چین لینک (Link)

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که چین لینک (LINK) باید به دقت توسط سرمایه‌گذاران رصد شود، علی‌رغم اینکه دارایی در دو سال و نیم گذشته روند نزولی را طی کرده که شروع آن به آگوست 2020 برمی‌گردد. به گفته پوپ، زمانی که چین لینک مجدداً به بالای 2300 ساتوشی برگردد، می‌توان انتظار تداوم حرکت مثبت در بازار را داشت. او خاطرنشان کرد که قیمت آتی چین لینک ارتباط تنگاتنگی با عملکرد بیت کوین دارد.

این تحلیلگر پیش‌بینی کرد که اگر بیت کوین تثبیت شود و برای چند هفته ثابت بماند، آلتکوین‌هایی مانند چین لینک احتمالاً شتاب بیشتری خواهند گرفت.

از سوی دیگر، اگر بیت کوین دوباره شروع به افزایش کند، آلت کوین‌ها ممکن است به صورت دلاری رشد کنند؛ اما به میزان کمتری نسبت به بیت کوین افزایش یابند. این رفتار معمولی است؛ زیرا سرمایه‌گذاران تمایل دارند تمرکز خود را به سمت بیت کوین در طول رالی بازار تغییر دهند. در زمان انتشار، LINK در 6.22 دلار معامله می‌شود و بیش از 13 درصد در نمودار هفتگی افزایش یافته است.

قیمت چین لینک

اگر به دنبال خرید چین لینک هستید، اینجا کلیک کنید.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  آواکس (AVAX)

  پوپ تاکید کرد که آوالانچ (AVAX) در حال انجام تست مجدد سطحی مهم است که نشان‌دهنده ریکاوری امیدوارکننده است. این توکن با موفقیت از سطوح پایین عبور کرده است که نشان‌دهنده احساسات مثبت بازار است.

  در زمان انتشار، AVAX در قیمت 13.41 دلار معامله می‌شد. طی هفت روز گذشته، این توکن از رشد کلی بازار سود برده و بیش از 12 درصد افزایش یافته است.

  قیمت آواکس

  برای دسترسی به صفحه خرید آوالانچ و اطلاع از قیمت دقیق آن، اینجا کلیک کنید.

  کرو دائو (CRV)

  جالب توجه است که پوپ خاطرنشان کرد که کرو دائو (CRV) دارایی است که ارزش زیر نظر گرفتن دارد، با وجود اذعان به اینکه قیمت آن هنوز در شرایط مطلوبی نیست. او خاطرنشان کرد که CRV در حال حاضر دوره‌ای از عدم قطعیت را تجربه می‌کند؛ زیرا سطح حمایت خود را مجدداً تست می‌کند.

  به طور مشابه، ارزش CRV نیز در پی رشد کلی در بازار کریپتو افزایش یافته است. در زمان انتشار، CRV با بیش از 7 درصد سود روزانه در 0.71 دلار می‌شود.

  قیمت کرو دائو

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر