گزیده‌ای از مصاحبه با الکساندر پلوتوینوف، بنیانگذار نات کوین: پاسخ به سوالات مهم کاربران

تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 13 خرداد 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
گزیده‌ای از مصاحبه با الکساندر پلوتوینوف، بنیانگذار نات کوین: پاسخ به سوالات مهم کاربران

برای فشار فروش توکن چه برنامه‌ای دارید، آیا قصد دارید این کار را به بازارساز محول کنید؟

بازارسازان نمی‌توانند بر قیمت تأثیر زیادی بگذارند، فقط عرضه و تقاضا مهم است. آن‌ها فقط روند معاملات را تسهیل می‌کنند. برای مثال، اگر فردی بخواهد یک میلیون دلار توکن بخرد، به مبلغ واقعی سفارش خود را تکمیل می‌کند و از افزایش قیمت توکن جلوگیری می‌شود. من نگران سطح قیمت نیستم. این نگرانی وجود دارد که پامپ خیلی بزرگ اتفاق بیفتد، زیرا بسیاری از کسانی که Notcoin بازی نکرده‌اند، می‌خواهند وارد شوند.

آیا قصد ایجاد یک برنامه برای سفیران را دارید؟

من نمی‌خواهم برای تولید محتوا به کسی پول بدهم، اما ممکن است مسابقاتی برگزار کنیم. به عنوان مثال، ما می‌خواهیم یک مسابقه Not Art برای هنرمندان ایجاد کنیم؛ منتها نه به شکل احمقانه که مستقیم از لوگوی نات کوین باشد؛ بلکه به دنبال چیزی جالب و ظریف هستیم.

آیا رقمی برای عرضه کل کوین‌ها بعد از سوزاندن وجود دارد؟

احتمالاً حدود یک ماه به کاربران فرصت می‌دهیم تا توکن‌های خود را برداشت کنند. بقیه مقدار را می‌سوزانیم. می‌توانیم بخشی از آن را برای مسابقات و سایر فعالیت‌ها به صندوق اکوسیستم بفرستیم. مقدار باقی مانده برای یک پروژه مقدار مناسب خواهد بود.

خرید ارز نات کوین

آیا برنامه‌ای برای کار با پروژه‌های غیر کریپتویی دارید؟

ما پروژه‌ها را به کریپتویی و غیر کریپتویی تقسیم نمی‌کنیم. ما از همکاری با دیگران، به این دلیل که با بلاک چین ارتباطی ندارند، اجتناب نمی‌کنیم. اگر کانیه وست هم بخواهد، با او کار خواهیم کرد. پیشنهادهای مشارکت زیادی داریم. پیشنهادی از یک خواننده رپ آمریکایی بود، اما چون خیلی جذاب نبود، آن را رد کردیم.

بسیاری از کاربران کوین‌های خود را برای استیکینگ در ربات ارسال می‌کنند؛ ولی هیچ درآمدی از آن ایجاد نمی‌شود، فقط سطح کاربر را تغییر می‌دهد. آیا این را نکته منفی نمی‌دانید؟

از طریق استیکینگ، بسته به مقدار نات کوینِ شما و سطوح مختلف و دسترسی به فعالیت‌ها، پاداش دریافت می‌کنید. پروژه‌ها نات کوین می‌خرند و مستقیماً به شما پول می‌پردازند. هر چه سطح بالاتر باشد، بیشتر دریافت خواهید کرد.

سطح Bronze: نداشتن موجودی برای استیک
سطح Silver: استیک 1 تا 24,999 نات
سطح Gold: استیک 25,000 تا 124,999 نات
سطح Platinum: استیک 125,000 نات یا بیشتر

برای افرادی که موجودی آنها به یک نات کوین ریست شده است، چه اتفاقی می‌افتد؟ تیم شما تا 14 فرم درخواست تجدیدنظر ارائه کرده است. آیا این قابل تمدید است؟

من شخصاً در مورد این فرم اطلاعی ندارم. اما اگر چنین چیزی وجود داشته باشد، آن را به تیم منتقل خواهم کرد.

با فارمرها چه خواهید کرد؟

راه‌حلی برای این مشکل وجود دارد، مانند احراز هویت یا KYC؛ اما بی‌اثر خواهد بود. استراتژی ما در پاداش دادن به کاربران بر اساس مفید بودن آنهاست. به عنوان مثال، کسانی که سطح بالاتری در بازی دارند، شایستگی بیشتری دارند. یا مانند قبل، جوایز بیشتر برای کاربران پریمیوم در نظر بگیریم.

خود شما نات کوین را می‌خرید یا می‌فروشید؟

من توکن ندارم، بنابراین جوابی ندارم. کسانی را که می‌خواهند بفروشند، تشویق می‌کنم بفروشند. کسی که می‌خواهد بخرد، بخرد. من حتی به این فکر می‌کنم که در روز لیست کردن در این مورد بنویسم که هیچ‌کس مانع شما نمی‌شود و اجازه دهید هرکسی که می‌خواهد آن را بفروشد. من پروژه‌هایی را که شما را مجبور به نگه داشتن توکن (هولد) می‌کنند، دوست ندارم.

آیا بیمه‌ای برای افت بازار خواهید داشت؟

من نگران روند منفی نیستم؛ زیرا نات کوین‌ها همگی رایگان بودند، بنابراین ریسک سفته‌بازی فقط برای کسانی وجود دارد که اکنون توکن‌ها را در بازار می‌خرند.

آیا نات کوین به The Open League اضافه می‌شود؟

در مورد این فکر کردم. از یک طرف، NOT در نقش یک لیدر خواهد بود و حداکثر جایزه را دریافت می‌کند و از طرف دیگر می‌تواند توجه همگان را به این فعالیت جلب کند و افراد و پروژه‌های دیگر را درگیر کند.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر