همراه با انتشار اخبار مربوط به وجود فرازمینی‌ها، 50 شت‌کوین مرتبط با این موضوع متولد شدند

تاریخ: 5 مرداد 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
همراه با انتشار اخبار مربوط به وجود فرازمینی‌ها، 50 شت‌کوین مرتبط با این موضوع متولد شدند

دیوید گروش، عضو سابق گروه ویژه پنتاگون در مورد پدیده‌های هوایی ناشناس (UAP) ، با شهادت در کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا در مورد امنیت ملی، دولت ایالات متحده را به پنهان کردن بازدید بیگانگان از زمین متهم کرد. این جلسه استماع در روز گذشته به شدت وایرال شد و باعث شد که بیش از 50 مورد توکن با مضمون بیگانگان، UFO و موجودات فرازمینی، در 24 ساعت گذشته، خلق شوند.

گروش اعتراف کرد که به دلیل بسیاری از اطلاعات محرمانه نمی‌تواند به سؤالات خاص پاسخ دهد. او گفت که دولت ایالات متحده فضاپیمای «غیرانسانی» در اختیار دارد. گروش با استناد به منابع پنتاگون که هنوز روی برنامه UAP کار می‌کردند، ادعا کرد که «مواد بیولوژیکی غیرانسانی» در این سفینه یافت شده است.

در همین حال، کلاهبرداران کریپتویی سیل جدیدی از شت‌کوین‌ها با مضمون موجودات فرازمینی را روانه بازار کردند. بر اساس داده‌های DexTools بیش از 50 توکن با مضمون بیگانگان و UFO ظاهر شده است.

شایان ذکر است که بسیاری از این توکن‌ها اغلب کلاهبرداری‌های «هانی‌پات» هستند، که از هایپ پیرامون یک موضوع خاص در تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران ناآگاه و حریص هستند، اما با مکانیسم‌هایی طراحی شده‌اند که از فروش توکن‌ها پس از خرید جلوگیری می‌کنند.

همچنین قیمت برخی از میم کوین‌های کمی بزرگ‌تر با مضمون بیگانگان، بهبود یافته است. بر اساس داده‌های CoinGecko، توکن بازی UFO در 24 ساعت گذشته 2.4 درصد افزایش یافت در حالی که توکن AlienFi (ALIEN) رشدی 5.9 درصدی را ثبت کرد.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد تپ سواپ امروز؛ ۴ مرداد ماه + ۴۰۰ هزار سکه!

بعد از همستر کامبت (Hamster Kombat)، قطعاً تپ سواپ (TapSwap) ...

کلید همستر امروز، ۴ مرداد ماه + ویدیو آموزش

بازی همستر کامبت، این روزها در صدر لیست برترین بازی‌های تپ ت ...

کد مورس همستر کامبت؛ ۴ مرداد ماه ۱۴۰۳

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۴ مرداد همستر، می‌توان ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر