3 آلت کوین که می‌توانند در ماه دسامبر از بیت کوین پیشی بگیرند

تاریخ: 11 آذر 1402
زمان مطالعه:  3 دقیقه
3 آلت کوین که می‌توانند در ماه دسامبر از بیت کوین پیشی بگیرند

علی‌رغم افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین از ماه سپتامبر، برخی از آلت کوین‌ها روندهای صعودی قوی‌تری از خود نشان داده‌اند و سودهای چشمگیری را نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده‌اند. در این مطلب به بررسی سه آلت کوینی خواهیم پرداخت که پتانسیل این را دارند تا بیت کوین را پشت سر بگذارند.

رمزارز رندر (RNDR) مقاومت کلیدی خود را خواهد شکست؟

قیمت RNDR از ژوئن 2022 به سمت بالا حرکت کرده است. در حالی که حرکت صعودی در ابتدا تدریجی بود، مومنتوم صعودی در آغاز سال 2023 شتاب گرفت. در ماه می، RNDR به بالاترین میزان سالانه خود در جفت بیت کوینی و قیمت 11,000 ساتوشی رسید. در حالی که این امر باعث شکسته شدن مقاومت استاتیک در 9000 ساتوشی شد، قیمت کمی بعد به زیر این سطح سقوط کرد، که نشان می‌دهد رشد قبلی تنها یک شکست فیک بوده است.

قیمت RNDR در ماه آگوست یک کف بالاتر (HL) ایجاد و حمایت داینامیک خود را تأیید کرد. پس از برگشت قیمت در ماه نوامبر (فلش سبز)، RNDR سرعت رشد خود را بیشتر کرد و یک بار دیگر از منطقه 9000 ساتوشی خارج شد. اگر حرکت رو به بالا RNDR ادامه یابد، قیمت می‌تواند 35 درصد دیگر افزایش یابد و به مقاومت بعدی در 12,500 ساتوشی برسد.

تحلیل رمزارز رندر (RNDR)

RNDR/BTC Weekly Chart

معامله رندر توکن | RNDR

علی‌رغم این سناریوی صعودی، بستن کندل در زیر محدوده 9000 ساتوشی، می‌تواند باعث افت 35 درصدی تا حمایت صعودی در 6000 ساتوشی شود.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  رمزارز SNX از مقاومت 1000 روزه خود عبور کرد

  قیمت SNX از فوریه 2021 در زیر مقاومت نزولی بلندمدت قرار گرفته بود. این حرکت منجر به کاهش تا قیمت 6150 ساتوشی در ژوئن شد. پس از آن، قیمت برگشت و یک کف بالاتر در ماه نوامبر ایجاد کرد. پس از سه کندل هفتگی صعودی متوالی، قیمت SNX از خط روند که برای بیش از 1000 روز در زیر آن بود، خارج شد.

  شکست رو به بالا از چنین ساختارهای بلندمدتی، اغلب نشان می‌دهد که روند جدیدی در جهت مخالف آغاز شده است. معامله‌گران بازار از شاخص قدرت نسبی (RSI) به عنوان اندیکاتوری برای شناسایی شرایط اشباع خرید یا فروش و تصمیم‌گیری در مورد انباشت یا فروش یک دارایی استفاده می‌کنند.

  اعداد بالای 50 و روند صعودی نشان می‌دهد که گاوها دست بالاتر را دارند، و بالعکس! این واقعیت که پیش از افزایش قیمت SNX ، یک واگرایی صعودی (سبز) در RSI صورت گرفته است، از سناریوی برگشتی حمایت می‌کند. اگر قیمت SNX به روند صعودی خود ادامه دهد، می‌تواند 100٪ افزایش یابد و به مقاومت بعدی در 17,000 ساتوشی برسد.

  تحلیل رمزارز SNX

  SNX/BTC Weekly Chart

  معامله سینتتیکس | SNX

  با وجود این سناریوی صعودی، نفوذ و بستن کندل در زیر خط روند مقاومت نزولی، این شکست رو به بالا را نقض می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت می‌تواند 25 درصد کاهش یابد و به پایین‌ترین سطح ژوئن خود در 6150 ساتوشی بازگردد.

  توکن تتا (THETA) سیگنالی از شکست محتمل را نشان می‌دهد

  و در انتها، آلت‌کوینی که این پتانسیل را دارد که از بیت کوین بهتر عمل کند، تتا (THETA) است. قیمت از ژوئن 2021 به مدت 910 روز در زیر مقاومت نزولی معامله شده است. ابن مقاومت باعث ریجکت شدن چندین‌باره قیمت شده است که آخرین مورد در اکتبر بود.

  با این حال، قیمت THETA دوباره جایگاه خود را به دست آورد و در حال تلاش برای شکستن این مقاومت است. همچنین واگرایی صعودی در اندیکاتور RSI نیز شکل گرفته است.

  تحلیل توکن تتا (THETA)

  THETA/BTC Weekly Chart

  معامله تتا | THETA

  اگر THETA این شکست را تکمیل و RSI به بالای 50 حرکت کند، قیمت می‌تواند 165٪ افزایش یابد و به مقاومت بعدی در 7500 ساتوشی برسد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.
  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر