اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز وان اینچ (۱INCH) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 58

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ وان اینچ قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز وان اینچ خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز وان اینچ در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 و شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر روی شبکه اتریوم ۸ وان اینچ  و بر روی شبکه اسمارت چین ۰٫۱ وان اینچ و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال وان اینچ ۱inch

ارز دیجیتال وان اینچ با نام لاتین ۱inch و اختصار ۱INCH، یک ارز دیجیتال است که در اواخر سال ۲۰۲۰ به لیست ارزهای دیجیتال اضافه شده است. رمزارز وان اینچ، با هدف ایجاد راهی برای به‌دست آوردن بهترین قیمت مبادله‌های غیرمتمرکز ساخته شده است. به بیان دیگر، الگوریتم ۱inch طوری طراحی شده است که ارزان‌ترین راه را برای انجام خرید و فروش ارزهای دیجیتال، با کمک پروتکل‌های مبادلات و نقدینگی پیدا کند، که این فرآیند باعث آسان‌تر شدن تجارت رمزارزها می‌شود.

پروتکل ارز دیجیتال وان اینچ، یک صرافی‌های غیرمتمرکز خارق‌العاده (Dex) است. برای مثال، یک کاربر در زمان سواپ کردن، برای اینکه بتواند بیش‌ترین مقدار توکن ممکن را به‌دست آورد، باید در سریع‌ترین زمان، نرخ مبادله توکن را در صرافی‌های مختلف جستجو کند. با ساخت رمزارز ۱INCH، امکان مشاهده بهترین نرخ از بین این صرافی‌ها فراهم شده است.

عملکرد شگفت انگیز ارز دیجیتال ۱inch، باعث شده‌است تا مشکل‌های نقدینگی در تراکنش‌ها کاهش پیدا کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال وان اینچ (۱Inch)

برای خرید وان اینچ از سایت ارز دیجیتال بیت پین یا فروش توکن وان اینچ، باید مراحل زیر را به‌ترتیب طی کرده و به اتمام برسانید:

  • ورود به صفحه ثبت نام در سایت ارز دیجیتال بیت پین
  • تکمیل اطلاعات و مشخصات بر اساس شناسنامه
  • ارسال مدارک احراز هویت و اطلاعات کارت بانکی
  • ورود به بخش خرید و فروش آسان
  • انتخاب ارز دیجیتال وان اینچ | ۱INCH
  • وارد کردن میزان خرید یا فروش وان اینچ
  • تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش (خرید و فروش وان اینچ با تومان)
  • تسویه خودکار و دریافت وان اینچ یا تومان

قیمت ارز دیجیتال وان اینچ (۱Inch)

قیمت ارز دیجیتال وان اینچ در زمان اولین عرضه به بازار ارزهای ارزهای دیجیتال، در اواخر ۲۰۲۰ در حدود ۲٫۸ دلار بود که پس از عرضه، قیمت وان اینچ وارد روند کاهشی شد. البته این روند کاهش قیمت ارز دیجیتال وان اینچ (۱INCH) دوام زیادی نیاورد و با شروع سال ۲۰۲۱، قیمت توکن وان اینچ با تغییر روند، وارد یک دوره‌ی صعودی شد. به‌طوری که در اولین‌ماه سال ۲۰۲۱، قیمت ارز دیجیتال ۱inch (وان اینچ)، به حدود ۵ دلار رسید.

به عقیده‌ی کارشناسان ارزهای دیجیتال، باتوجه به استقبال روزافزون کاربران از پلتفرم‌های معاملاتی غیرمتمرکز، پیش‌بینی می‌شود قیمت وان اینچ (۱Inch) در سال‌‌های آینده، رشد مناسبی را تجربه کند. البته با تمام این پیش‌بینی‌ها، می‌توان گفت که آینده‌ی قیمت ارز دیجیتال ۱اینچ، به آینده‌ی مالی غیرمتمرکز بستگی دارد. باوجود اینکه مبادلات غیرمتمرکز در مقایسه با مبادلات متمرکز، هنوز گران، کند و حجم کمی دارند.

نمودار تغییرات قیمت وان اینچ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.