اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز سند‌باکس SAND به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 51

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ سند‌باکس قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز سند‌باکس خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز سندباکس در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت ۴۰ SAND و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال سند SAND چیست؟

ارز دیجیتال سند با نام لاتین SandBox و نماد اختصاری SAND به‌عنوان توکن اصلی سندباکس شناخته می‌شود که شبکه‌ی بلاک‌چین اختصاصی ندارد. این ارز دیجیتال بر بستر استاندارد ERC-20 و بر پایه بلاکچین اتریوم قرار دارد. رمزارز سندباکس در سال ۲۰۱۱ توسط پیکسول (Pixowl) ساخته شد.

رمزارز SandBox یک بازی مجازی است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا با استفاده از آن، دارایی‌های دیجیتالی بسازند و خرید و فروش کنند. در این پلتفرم کاربران امکان کسب درآمد از تجربیات را دارند. ارز دیجیتال سند با ترکیب قدرت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سازمان‌های خودگران غیرمتمرکز (DAO)، یک بستر غیرمتمرکز برای یک اکوسیستم بازی رونق ایجاد می‌کند.

عرضه کل ارز دیجیتال The Sandbox، معادل ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ SAND است که از این مقدار تاکنون ۷۰۲,۹۹۲,۳۲۶ سند به گردش درآمده است.

عبارت SandBox ترکیبی از دو کلمه Sand به‌معنای شن و Box به‌معنای جعبه است. در اصطلاح انگلیسی عبارت سندباکس به فضایی گفته می‌شود که پر از شن شده‌است و برای بازی بچه‌ها استفاده می‌شود.

درواقع سندباکس یک محیط حفاظت شده است که بچه‌ها به خوبی و ایمنی کامل می‌توانند در آن بازی کنند. پلفترم سندباکس هم از این معنی الهام گرفته شده است. مفهوم ارز دیجیتال سند در واقع ارتباط بین صنعت بازی و دنیای رمزارزها است.

کاربرد ارز دیجیتال سند Sand چیست؟

قبل از خرید ارز سند، نکته‌ی مهمی را باید در نظر بگیرید. آن هم کاربرد رمزارز سند برای شما است. دو کاربرد مهم ارز دیجیتال سند عبارت‌اند از:

  1. بازیکنان در پلتفرم سندباکس، می‌توانند با انجام بازی توکن سند را دریافت کنند.
  2. امکان تاثیر در تصمیم‌گیری‌های پیش‌برد پلتفرم سندباکس بر اساس میزان دارایی ارز دیجیتال سند برای کاربران فراهم است.

ارز دیجیتال سند، مدیریت غیرمتمرکز را ترویج می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا نظرات و ایده‌های خود را در مورد توسعه پروژه به اشتراک بگذارند. به‌لطف این فناوری در حال تکامل، مدیریت غیرمتمرکز در پروژه‌های مبتنی بر بلاک‌چین، درحال تبدیل به یکی از ضروریات بازی‌ها است.

ماموریت ارز دیجیتال سندبانکس SandBox

براساس وایت پیپر رسمی، ماموریت اصلی ارز دیجیتال سندباکس، معرفی کاربردهای بلاکچین در صنعت بازی است. این پلتفرم بر تسهیل مدل خلاقانه انجام بازی برای کسب درآمد تمرکز می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد همزمان هم سازنده و هم بازیکن باشند.

مزیت اصلی ارز دیجیتال Sand چیست؟

صنعت بازی‌های دیجیتالی، یکی از بزرگترین تجارت‌ دنیا به‌شمار می‌رود که حجم نقدینگی زیادی در آن جریان دارد. محبوبیت زیاد این صنعت بین مردم دنیا به‌خصوص گروه‌های سنتی جوانان، کاملا محسوس است. این دو نکته دقیقاً مواردی هستند که بازار ارزهای دیجیتال به آن نیاز دارد. گره‌زدن صنعت بازی با بازار ارزهای دیجیتال، باعث افزایش ارزش این بازار و کاربرد عمیق آن در اقتصاد دنیا خواهد شد.

تلفیق صنعت بازی و ارزهای دیجیتال، مزیت اصلی ارز دیجیتال سند Sand است. تیم توسعه این پلتفرم اجازه تولید محتوای صنعت بازی را به تمام کاربران خود می‌دهد که این ویژگی نقش مهمی در مشارکت اکوسیستم در تولید بازی‌های گوناگون ایفا می‌کند.

نکته‌ی مهم دیگر در مورد اهمیت ارز دیجیتال سند، حمایت برندهای مطرح صنعت بازی مثل هلیکس، آتاری و کریپتوکیتیز از این رمزارز است.

بررسی و تحلیل بنیادی قیمت ارز دیجیتال سندباکس

برای تحلیل بنیادی قیمت توکن سندباکس به موارد زیادی نیاز است. اما پیش از بررسی آن، لازم است که بدانید ارز دیجیتال سند باکس با نماد Sand، یکی از ده‌ها توکنی است که از بستر اتریوم و ERC-20 برای اجرای خود استفاده می‌کند.

قیمت ارز دیجیتال سندباکس SandBox

قیمت رمزارز سندباکس در زمان نگارش این مقاله، برابر با ۰٫۶۵۰۳ دلار آمریکا و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعته گذشته ۱۹۹,۰۳۱,۱۲۲ دلار است.

قیمت ارز دیجیتال سندباکس در ۳۰ مارس ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت یعنی ۰٫۸۳۹۷ دلار رسیده بود که پس از آن تغییرات بسیاری را داشته است. قیمت لحظه ای ارز دیجیتال سندباکس را می‌توانید در از اینجا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.