اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز هولو (HOT) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 52

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ یک‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ هولو قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز هات خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز هولو در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر روی شبکه اتریوم ۲۰۰۰ هات و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال هولو و توکن هات (HOT)

ارز دیجیتال هولو (Holo) با نماد HOT، یک رمزارز بر بستر بلاکچین هولوچین (Holochain) است. توکن هات با هدف بهینه‌سازی عملکرد قراردادهای هوشمند ساخته شده است. ارز دیجیتال هولو، یک توکن غیرقابل استخراج بوده و تمامی توکن‌های هات، یعنی ۱۷۷,۶۱۹,۴۳۳,۵۴۱ توکن در ابتدا و توسط سازنده‌ی آن، عرضه شده است.

عرضه‌ی اولیه ارز دیجیتال هات (HOT) در آوریل ۲۰۱۸ برگزار شد و یک‌ماه طول کشید. در این رویداد بیش از ۳۰ هزار اتر معادل ۲۰ میلیون دلار سرمایه جذب شد.

ارز دیجیتال هولو (Holo) توسط دو شخص به‌نام‌های آرتور بروک و اریک هریس-براون بنیانگذاری شده است.

خرید و فروش هولو در صرافی ارز دیجیتال بیت پین

در فرآیند خرید و فروش رمزارز هولو (HOT)، چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید؛ خرید و فروش Holo در بیت پین در لحظه انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و تومان در پیش فاکتور قبل از انجام معامله، قابل مشاهده است.

مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال هولو در بیت پین به ترتیب زیر است:

  1. ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال با مشخصات حقیقی
  2. تکمیل اطلاعات بانکی
  3. احراز هویت
  4. ثبت درخواست خرید یا فروش ارز دیجیتال هولو (HOT)
  5. دریافت ارز دیجیتال هولو یا تومان

خرید و فروش ارز دیجیتال HOLO در صرافی ارز دیجیتال بیت پین به‌سادگی قابل انجام است. البته امکان خرید و فروش هولو در صرافی‌های خارجی نیز وجود دارد اما با توجه به محدودیت‌ها و تحریم‌های اعمال شده از سوی صرافی‌های خارجی، احتمال مسدود شدن دارایی‌هایتان در این صرافی‌ها زیاد است؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای خرید و فروش هولو در صرافی‌های ایرانی بیت پین، ثبت‌نام کنید.

آینده ی ارز دیجیتال هولو (HOT)

رمزارز هولو ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی دارد که باعث شده است بسیاری از تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال، آینده‌ی خوبی را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی کنند. در واقع، رمزارز هات (HOT) برای کسانی که ریسک‌پذیر بوده و به‌دنبال سرمایه‌گذاری‌های پرسود و بلند مدت هستند، می‌تواند ارز دیجیتال جالبی باشد.

نمودار تغییرات قیمت هولو

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.