امکان خرید و فروش ارز سولانا (SOL) به صرافی آنلاین بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ سولانا قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید سولانا را در بازار معاملاتی ( خرید و فروش حرفه‌ای ) بر پایه تتر و تومان معامله کنید. همچنین از بخش خرید و فروش آسان نیز می‌توانید رمزارز سولانا را خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت ها سولانا در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اختصاصی سولانا امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر ۰٫۰۰۴ سولانا و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

سولانا (SOL)

سولانا (Solana)، یک بلاکچین با کارایی بسیار بالا است که از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند. سولانا از مکانیزم اثبات سهام بهره می‌برد و با ویژگی زمان‌بندی برای ایجاد بلوک‌ها می‌تواند ۵۰ تا ۶۵ هزار تراکنش را در ثانیه پردازش و تایید کند.

سولانا (SOL)
سولانا (SOL)

ویژگی های ارز دیجیتال سولانا

زمان از اهمیت زیادی برخوردار است ولی در دنیایی کریپتوکارنسی و بلاک‌چین این مفهوم جایگاهی نداشت تا زمانی که آقای  Anatoly Yakovenko در پروژه سولانا اولین بلاک‌چین با قابلیت ثبت زمان را راه‌اندازی کرد. سولانا در واقع یک ساعت عمومی غیرمتمرکز است تا همه بتوانند با توجه به آن برنامه‌ریزی‌هایی خود را بر روی بلاک‌چین انجام دهند.

خرید ارز دیجیتال سولانا

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین تنها صرافی ایرانی است که رمزارز سولانا را می‌توانید در آن بخرید. برای خرید سولانا فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال سولانا را انجام دهید.

ساختار شبکه سولانا

سولانا توانسته با تغییر الگوریتم SHA-256 که در بیت‌کوین استفاده می‌شود و تغییراتی در الگوریتم اثبات سهام در بلاک‌چین سولانا یک ساعت غیر‌متمرکز بسازد. در بلاک‌چین سولانا کارمزد هر تراکنش برابر ۰٫۰۰۰۰۱ دلار است، این به معنی است که انجام یک میلیون تراکنش فقط با پرداخت ۱۰ دلار امکان‌پذیر است.

اهداف بلاک‌چین سولانا

اهداف بلاک‌چین سولانا
اهداف بلاک‌چین سولانا

۱بهبود مقیاس‌پذیرییکی از ویژگی‌های رمز‌ارز سولانا، الگوریتم اجماع اثبات تاریخ یا PoH است. این امکان، ثبت تاریخ و چندین ویژگی دیگر را به شبکه سولانا اضافه می‌کند که باعث افزایش مقیاس‌پذیری سولانا می‌شود.

۲زمان پردازش کوتاهرمز‌ارز سولانا در میان بقیه ارز‌های دیجیتال پردازش بسیار کوتاه‌تری دارد به همین دلیل زمان اعتبار‌سنجی برای انجام معامله و اجرای قرارداد‌های هوشمند به طور باورنکردنی کاهش می‌دهد. با این زمان پردازش کم سولانا مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها و نهاد‌ها قرار گرفته است.

۳کارمزد کم در مقابل پردازش سریع یکی از وعده‌های که سولانا داده است این است که شما هیچ‌وقت از افزایش کارمزد‌ها و گس (Gas) غافل‌گیر نخواهید شد. این رمز‌ارز به نحوی طراحی شده است که کارمزد کمی در برابر پردازش سریع از شما دریافت خواهد کرد و به همین دلیل بسیار محبوب شده است.

نمودار تغییرات قیمت سولانا در یک سال گذشته

نمودار تغییرات قیمت سولانا در یک سال گذشته
نمودار تغییرات قیمت سولانا در یک سال گذشته
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.