اموزش ویدیو بیتپین

به مرکز راهنما ویدیویی پلتفرم معاملاتی بیت‌پین خوش آمدید

در این مرکز راهنما سعی کرده ایم تمامی بخش های پلتفرم معاملاتی بیت پین را به صورت ویدیو در بیاوریم و به بخش های متفاوت تقسیم کرده تا آموزش و یادگیری شما سریع و مرحله به مرحله پیش برود.

بخش آموزش تصویری

۱. ثبت نام و احراز‌ هویت

در این بخش نحوه ثبت نام در بیت‌پین و احراز هویت در سطح های متفاوت آموزش داده می‌شود. 

۲. کیف پول تومان و رمزارز

در این بخش نحوه واریز و برداشت رمز‌ارز و تومان را آموزش می‎‌بینید. شما در بخش کیف پول به راحتی می‌توانید سرمایه خود را مدیریت کرده و سبد ارز های دجیتال خود را ببینید.

۳. خرید آسان

در این قسمت شما میتوانید بدون ورود به بخش بازار حرفه‌ای فقط با چند کلیک رمز ارز مورد نظر خود را بخرید و به کیف پول بیت‌پین یا به کیف پول دیگری ارسال کنید.

۴. حساب کاربری

در این بخش شما را با ناحیه کاربری بین‌پین آشنا می‌کنیم. امنیت حساب، ارتقا سطح کاربری، مشاهده اطلاعات شخصی و مدیریت کارت های بانکی در این صفحه قرار دارد.

۵. کارمزد ها

بیت‌پین، کاربران عزیز بیت‌پین را بر مبنای میزان فعالیت، در سطوح مختلف کاربری تقسیم کرده‌ایم. این سطوح علاوه بر مدارک لازم برای احراز هویت، در میزان کارمزد دریافتی در معاملات مختلف و سقف برداشت روزانه دارایی نیز با یکدیگر متفاوت هستند. 

۶. پلتفرم معاملاتی

در این بخش نحوه استفاده از بازار معاملاتی و سفارش گذاری به صورت فوری و محدود را در پلتفرم معاملاتی آموزش دادیم. 

۷. اپلیکیشن

شما می‌توانید در دو پلتفرم اندروید و iOS از اپلیکیشن بیت‌پین استفاده کنید.

برای نصب اپلیکیشن اندروید، هم به صورت مستقیم و هم از مارکت‌های اندرویدی مانند کافه بازار می‌توانید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

۸. تاریخچه

شما می‌توانید در قسمت تاریخچه، تمامی تراکنش‌های خود اعم از واریز، برداشت، معاملات و سفارشات را ملاحضه و دنبال کنید.

۹. کسب درآمد با معرفی دوستان

در این بخش یعنی هر کدام از دوستان و یا آشنایان شما خرید و فروش کنند، بیت‌پین، قسمتی از کارمزد دریافتی از آن‌ها را به شما هدیه می‌دهد.

۱۰. ثبت سفارش حرفه‌ای

در این بخش قابلیت های سفارش گذاری حرفه‌ای مانند ثبت سفارش با حد ضرر یا سود یا استاپ لیمیت و سفارش ترکیبی (OCO) را آموزش می‌دهیم تا بتوانید از تمامی امکانات بازار معاملاتی بیت‌پین استفاده کنید.