به مرکز راهنما ویدیویی پلتفرم معاملاتی بیت‌پین خوش آمدید

در این مرکز راهنما سعی کرده ایم تمامی بخش های پلتفرم معاملاتی بیت پین را به صورت ویدیو در بیاوریم و به بخش های متفاوت تقسیم کرده تا آموزش و یادگیری شما سریع و مرحله به مرحله پیش برود.

ثبت نام و احراز‌ هویت

در این بخش نحوه ثبت نام در بیت‌پین و احراز هویت در سطح های متفاوت آموزش داده می‌شود.

کیف پول تومان و رمز ارز

در این بخش نحوه واریز و برداشت رمز‌ارز و تومان را آموزش می‎‌بینید. شما در بخش کیف پول به راحتی می‌توانید سرمایه خود را مدیریت کرده و سبد ارز های دجیتال خود را ببینید.

خرید آسان

در این قسمت شما میتوانید بدون ورود به بخش بازار حرفه‌ای فقط با چند کلیک رمز ارز مورد نظر خود را بخرید و به کیف پول بیت‌پین یا به کیف پول دیگری ارسال کنید.

حساب کاربری

در این بخش شما را با ناحیه کاربری بین‌پین آشنا می‌کنیم. امنیت حساب، ارتقا سطح کاربری، مشاهده اطلاعات شخصی و مدیریت کارت های بانکی در این صفحه قرار دارد.

کارمزدهای بیت پین

کاربران بیت پین در سطوح مختلف، در میزان کارمزد دریافتی در معاملات مختلف و سقف برداشت روزانه دارایی نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

پلتفرم معاملاتی

در این بخش نحوه استفاده از بازار معاملاتی و سفارش گذاری به صورت فوری و محدود را در پلتفرم معاملاتی آموزش دادیم. پس از دیدن این ویدیو می‌توانید در بیت پین معامله کنید.

اپلیکیشن

شما می‌توانید در دو پلتفرم اندروید و iOS از اپلیکیشن بیت‌پین استفاده کنید.برای نصب اپلیکیشن اندروید، هم به صورت مستقیم و هم از مارکت‌های اندرویدی مانند کافه بازار می‌توانید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

تاریخچه

شما می‌توانید در قسمت تاریخچه، تمامی تراکنش‌های خود اعم از واریز، برداشت، معاملات و سفارشات را ملاحظه و دنبال کنید. جزئیات تمامی رخدادها در این قسمت قابل مشاهده و بررسی است.

کسب درآمد با معرفی دوستان

در این بخش یعنی هر کدام از دوستان و یا آشنایان شما خرید و فروش کنند، بیت‌پین، قسمتی از کارمزد دریافتی از آن‌ها را به شما هدیه می‌دهد. علاوه بر این سیستم، می‌توانید با انجام ماموریت‌ها در بیت پین لند نیز ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید.