اطلاعیه: امکان خرید و فروش زردارز کیشو اینو (Kishu Inu) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 94

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ جمعه ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ کیشو اینو قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز کیشو اینو خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز کیشو اینو در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر ۱۰ درصد کارمزد از میزان برداشت و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال کیشو اینو (Kishu Inu)

در آپریل ۲۰۲۱ تیم کیشو اینو رمزارز خودش را در با نام کیشو در صرافی یونی سواپ لیست کرد. این ارز دیجیتال بر بستر اتریوم قرار دارد و تراکنش های آن خیلی هم ارزان قیمت نیستند. کیشو اینو در چندین صرافی مطرح دیگر دنیا نیز لیست شده است و با بیش از صد و ده هزار هولدر زردارز (شت کوین) محبوبی به شمار می رود. توکن کیشو ، یک کریپتوکارنسی غیرمتمرکز و جامعه محور است که امکان دریافت پاداش برای دارندگان آن وجود دارد.

کیشو هم مثل دوج کوین و شیبا اینو یک نیم کوین است. یکی از برنامه های توسعه دهنده کیشو تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. علاوه بر تبلیغات دیجیتال کیشو بازار رقابت خود را به فضای محیطی هم کشانده است و با بنرهای تبلیغاتی و بیلبوردهایی در شهر نیویورک توانسته است معرفی خود را آغاز کند. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری روی شت کوین ها نیازمند جسارت بالایی است.

خرید و فروش کیشو اینو در بازار آنلاین بیت پین

اگر قصد خرید کیشو اینو با قیمت مناسب دارید، بیت پین بهترین گزینه محسوب می‌شود. چرا که علاوه بر قیمت مناسب ، مراحل خرید به صورت سریع انجام می شود و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز نسبت به خرید ارزدیجیتال کیشو اینو اقدام نمایید. این مسئله برای فروش کیشو اینو نیز صدق میکند، خدمات فروش نیز مانند خرید به صورت سریع با بهترین قیمت ارائه می شود.
اگر شما نیز می خواهید کیشو اینو با قیمت مناسب بخرید یا بفروشید، کافیست یک اکانت در بیت پین ایجاد کنید و مراحل احراز هویت را در این سایت تکمیل نمایید. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد فرایند خرید و فروش کیشو اینو بیان می کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.