اطلاعیه : امکان خرید و فروش ارز فایل کوین (FIL) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ فایل کوین قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید فایل کوین را در بازار معاملاتی ( خرید و فروش حرفه‌ای ) بر پایه تتر و تومان معامله کنید. همچنین از بخش خرید و فروش آسان نیز می‌توانید رمزارز فایل‌کوین را خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز فایل کوین در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر ۰٫۰۱ فایل‌کوین و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

فایل کوین FIL

سیستم عامل‌های غیرمتمرکز اشتراک گذاری فایل، اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب شده‌اند. شبکه ارز‌دیجیتال فایل کوین یک شبکه ذخیره سازی و به اشتراک‌گذاری فایل به صورت غیرمتمرکز است که از قدرت فناوری بلاک‌چین برای ارائه فرصت‌های جدید در بازار به کاربران استفاده می‌کند.

ساختار فایل کوین

فایل کوین FIL
فایل کوین FIL

سیستم عامل‌های غیرمتمرکز اشتراک گذاری فایل و اطلاعات، اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب شده‌اند. فایل‌کوین با ترکیب فناوری‌های مختلف تجربه‌ای خارق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که به معنای شانس بیشتری برای کسب ارزدیجیتال است. در ساده‌ترین شکل، Filecoin مانند سایر سیستم‌عامل‌های اشتراک فایل مانند Dropbox و Google Drive کار می‌کند. تفاوت اصلی این است که به جای یک سیستم متمرکز که داده‌ها را ذخیره می‌کند، کاربرانی که مایل به ذخیره سازی اطلاعات دارنن می‌توانند قیمت ذخیره سازی خود را توسط ماینرهای که فضای هارد دیسک ارائه می‌دهند، ارائه بدهند.

خرید ارز دیجیتال فایل کوین

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین تنها صرافی ایرانی است که رمزارز فایل کوین را می‌توانید در آن بخرید. برای خرید فایل کوین فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین را انجام دهید.

خرید و فروش فایل کوین
خرید و فروش فایل کوین

مزایا و معایب رمزارز فایل‌کوین

ارز‌دیجیتال فایل‌کوین دارای مزایای زیادی نسبت به روش های ذخیره سازی متمرکز داده است. آن موارد عبارتند از:

  • هزینه: با ایجاد یک بازار آزاد و بزرگتر برای ذخیره سازی اطلاعات و داده‌ها، هزینه‌ها نگهداری کاهش می‌یابد.
  • مقیاس‌:  جمع‌آوری میلیون‌ها رایانه در سراسر جهان و ساخت یک شبکه ذخیره سازی عظیم برای نگهداری داده‌ها
  • صرفه‌جویی: فایل کوین به جای ساخت رایانه‌های ذخیره سازی جدید، از منابع موجود استفاده می‌کند.
  • امنیت: در حالی که Dropbox و iCloud هک شده‌اند، یک شبکه غیرمتمرکز به این معنی است که هیچ راه نفوذ برای حمله‌ وجود ندارد.

اما این شبکه دارای یک مشکل اساسی است :

  • سرعت: به جای دسترسی به یک سرور ، باید به چندین سرور دسترسی پیدا کند تا در صورت لزوم اسناد را با هم جمع کند. این امر به آنلاین بودن سرورها و سرعت اینترنت بسیار بستگی دارد.

نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال فایل کوین

نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال فایل کوین
نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال فایل کوین

نتیجه گیری

فایل کوین قطعا تیم توسعه‌دهنده و سرمایه مناسب برای تبدیل شدن به پلتفرم ذخیره سازی غیرمتمرکز برتر را دارد. هرچند این پروژه در حال وارد شدن به بازاری است که دارای رقبای مانند بیت‌تورنت و استورچ می‌باشد. اما، این کاربرد و انسجام محصول فایل کوین است که عامل تعیین کننده صعود یا سقوط فایل کوین خواهد بود.

شبکه فایل کوین علاوه بر استفاده از رمزنگاری پیشرفته و فناوری بلاک چین ، وثیقه‌های قرارداد‌های ذخیره سازی و بازار الگوریتمی را با هم ادغام می‌کند. همه اینها باعث ایجاد یک شبکه غیر متمرکز عالی می‌شود که دسترسی به آن بالاست و دارای انعطاف‌پذیری و قیمت‌های تعیین شده توسط بازار است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.