اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز الروند EGLD به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ الروند قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز الروند را خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز الروند در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر ۰٫۰۱ الروند و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال الروند (Elrond) چیست ؟

ارز دیجیتال الروند یک شبکه غیرمتمرکز بلاک‌چینی است که‌ از طریق مکانیسم الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌کند است. این مکانیسم باعث از بین بردن اتلاف انرژی می‌شود.

بلاکچین الروند در نظر دارد مشکل مقیاس‌پذیری ذاتی بلاک‌چین و ‌هزینه بالای تراکنش و نگهداری بلاکچین‌های قبلی را کاملا برطرف کند، همچنین شبکه الروند با تمرکز زیاد بر بخش امنیت، برای اطمینان از مقاومت در برابر مشکلات امنیتیو حملات سایبری ساخته شده است. توکن EGLD توکن اختصاصی شبکه ارز دیجیتال الروند است.

ساختار الروند

شبکه آزمایشی و نتایج شبکه تست نت (testnet) نشان می‌دهد که سرعت عملکرد شبکه ارز دیجیتال الروند (Elrond) از متوسط سرعت شبکه پرداخت ویزا نیز بیشتر رفته است و در مقایسه با بلاکچین‌های موجود سرعت بلاکچین الروند سرعت ۱۰۰۰ برابر را نشان می‌دهد؛ همچنین شبکه ارز دیجیتال Elrond هزینه‌های ذخیره‌سازی را برای داده‌های بلندمدت به شدت کاهش می‌دهد. Elrond معاملات جهانی بدون مرز را امکان‌پذیر می‌کند و عملکرد آن در راستای توسعه اقتصاد تحت وب است. ارز دیجیتال الروند در جریان یک IEO مخفف (Initial exchange offering)، (پیشنهاد اولیه مبادله) قرار دارد که نوعی سرمایه‌گذاری جمعی مشابه ICO است.

خرید ارز دیجیتال الروند

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین تنها صرافی ایرانی است که رمزارز الروند را می‌توانید در آن بخرید. برای خرید الروند فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال الروند را انجام دهید.

امنیت شبکه الراند چگونه است؟

الراند از الگوریتم اجماع اثبات سهام امن استفاده می کند که در آن گره ها Nodes برای شرکت در فرایند اعتبار سنجی، توکن های EGLD خود را استیک می‌کنند و به هر اعتبار سنجی براساس فعالیت گذشته امتیاز داده می شود. اگر درجه اعتبار سنجی خیلی کم شود، انتخاب نمی شود و باید جریمه پرداخت کند. اعتبار سنج ها همچنین می توانند از شبکه حذف شوند و سهام آنها کاهش یابد در صورتی که به طور مداوم به روشی یکپارچه با شبکه عمل نکنند.

اعتبار سنج ها به طور تصادفی و به روشی انتخاب می شوند که نه می توان آنها را پیش بینی و نه تغییر داد. همچنین، اعتبارسنج ها به عنوان راهی برای جلوگیری از تقلب، به طور دوره ای بین شارد ها جابجا می شوند. گره ها Nodes با استفاده از الگوریتم Boneh-Lynn-Shacham یا BLS برای محافظت رمزنگاری قوی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال الروند

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.