اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز میر (MIR) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 85

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ میر قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان ارز دیجیتال میر (MIR) خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت ارز دیجیتال میر (MIR) در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 ( لازم به ذکر است در حال حاضر به علت بروزرسانی های شبکه اسمارت چین امکان برداشت مقدور نمی باشد) و شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر روی شبکه اتریوم ۱۰ میر و بر روی شبکه اسمارت چین ۰٫۲ میر و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال MIR

ارز دیجیتال MIR، توکن اختصاصی پروتکل Mirror است. Mirror یک پروتکل دارایی مصنوعی است که توسط تی‌‌اف‌ال (TFL) بر روی بلاکچین ترا (Terra) راه‌اندازی شده است.

هدف از ساخت رمزارز میرور، حذف واسطه‌ها و سازمان‌های متمرکز در دنیای مالی است. ارز دیجیتال میر (MIR) در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال MIR COIN با تعداد سکه‌های نامشخصی در گردش است. اولین پل ایجاد شده توسط پروتکل میرور (Mirror)، شبکه‌ی اتریوم بود که معامله در یونی‌سوآپ را امکان‌پذیر می‌کرد. اخیرا پروتکل Mirror به زنجیره‌ی هوشمند بایننس نیز متصل شده است و به کاربران این جامعه امکان دسترسی به دارایی‌های مصنوعی ایجاد شده در Mirror را می‌دهد.

ویژگی‌های پروتکل ارز دیجیتال MIR

دسترسی جهانی: در بیشتر بازارهای خارج از اروپا و آمریکای شمالی، دسترسی به سهام خارجی و بازارهای فارکس بسیار محدود است. این پروتکل دسترسی جهانی بدون موانع ورود را ممکن می‌کند.

اجرای سفارشات تقریبا فوری: بیشتر اوقات به دلیل کمبود نقدینگی، زمانی اجرای دستورات می‌تواند تا یک‌روز طول بکشد. با توجه به این‌که Mirror به نقدینگی تامین‌شده توسط هر مجموعه دارایی متکی است، سفارشات می‌توانند به همان سرعتی که زمان بلوک شبکه دارند، اجرا شوند.

خرید و فروش ارز دیجیتال میرور (MIR) در صرافی بیت پین

برای خرید و فروش ارز دیجیتال میرور از سایت بیت پین باید مراحل زیر را به‌ترتیب انجام داده و تکمیل کنید:

  • ورود به صفحه‌ی ثبت نام در سایت ارز دیجیتال بیت پین
  • ثبت نام با اطلاعات و مشخصات حقیقی
  • ارسال مدارک احراز هویت
  • ثبت شماره کارت و شبا بانکی
  • ورود به بخش خرید آسان
  • انتخاب خرید میرور پروتکل یا MIR
  • وارد کردن میزان خرید یا فروش میرور پروتکل
  • تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
  • تسویه‌ی خودکار و دریافت میرور پروتکل یا تومان

کیف پول های ارز دیجیتال MIR

در دنیای کریپتوکارنسی، پس از خرید ارز دیجیتال برای ذخیره‌سازی آن باید از کیف پول های دیجیتالی پشتیبانی کننده از رمزارز خریداری شده استفاده کنید. به‌عبارتی باید بررسی کنید که چه کیف پول هایی از رمزارز MIR پشتیبانی می‌کنند و سپس برای ذخیره‌سازی آن اقدام کنید.

اما دو کیف پولی که از ارز دیجیتال MIR پشتیبانی می‌کنند کیف پول های تراست و اتمیک هستند.

کیف پول تراست، یک کیف پول غیرمتمرکز است و این کیف پول بر خلاف کیف پول‌های متمرکز، به DAppها دسترسی دارد. کیف پول تراست هیچ اطلاعات شخصی را نگه‌داری نمی‌کند و هدف اصلی آن دسترسی بیشتر به ارزهای رمزنگاری‌شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.