اطلاعیه : امکان خرید و فروش ارز دسترالند (مانا) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ دسترالند (مانا) قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز دسترالند (مانا) را خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز دسترالند (مانا) در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر ۴۰ مانا و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

دسترالند (مانا) MANA

دسنترالند (MANA) موفق شده است با استفاده از تکنولوژی NFTها یک بستر برای دنیای بسیار زیبای واقعیت مجازی با پشتیبانی اتریوم بسازد که می توانید در آنجا زمین و ملک خریداری کنید. شما در دنیای مجازی مانا با استفاده از قدرت تخیل خود در همه جا می توانید با زمینی که خریداری کرده‌اید هر کاری که دوست دارید انجام دهید.
این یک پروژه منحصر به فرد در یک بازار تا حد زیادی آزمایش نشده است. محبوبیت بازی های به اصطلاح “زندگی جایگزین” نشانه خوبی برای دنیا آینده کسب و کاری های مجازی است. اما تشخیص و تصور اینکه آیا این امر به فضای ۳D و بلاک چین منتقل می شود دشوار است. با این حال، اگر دسنترالند (MANA) نظر حامیان خود را بدست آورد می‌تواند یک پروژه خارق العاده باشد.

خرید ارز دیجیتال دسترالند (مانا)

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین تنها صرافی ایرانی است که رمزارز دسترالند (مانا) را می‌توانید در آن بخرید. برای خرید دسترالند (مانا) فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال مانا را انجام دهید.

دسترالند (مانا)
دسترالند (مانا)

تاریخچه رمز ارز مانا

ساخت پروژه مانا از سال ۲۰۱۵ آغاز شد و در سال ۲۰۲۰ فاز استفاده برای عموم این پروژه فعال شد. از آن زمان قابلیت‌های زیادی به این پروژه اضافه شده است، برای مثال یکی از مهم‌ترین بروزرسانی ‌های مانا قابلیت آوردن فایل‌های صوتی و تصویری خارجی به جهان داخلی مانا است.

قابلیت فایل‌های خارجی در دنیای مجازی مانا

با اضافه شدن قابلیت استفاده از فایل‌های جهان واقعی، هنرمندان مختلف می توانند در این جهان کنسرت بگذارند و گالری کار‌های خود را به شکل NFT برگزار کنند. همچنین شرکت های متفاوت فایل‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی قرار دهند‌.

نکات مثبت و منفی ارز‌دیجیتال مانا

مانا پروژه متفاوتی در دنیای NFT‌ها است و نوآوری ‌های جالبی در خود دارد، به همین دلیل سرمایه گذاران بزرگی مانند صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل توکن مانا را به دارایی‌های خود اضافه کرده است‌.

البته این پروژه برای راحتی و در دسترس بودن در محیط مرورگر‌های اینترنتی رونمایی شده است، مرورگر ها محدودیت هایی دارند که احساس یک جهان مجازی واقعی را از بین می‌برد ایده اولیه مانا ساخت یک جهان واقیعت مجازی با استفاده از هدست‌های VR بود ولی محدودیت های نرم‌افزاری در مرورگر و گران بودن هزینه تراکنش ها در شبکه اتریوم جلوی این ایده را گرفته که بزودی حل می‌شود.

نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال مانا

نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال مانا
نمودار تغییرات قیمت یک سال گذشته ارزدیجیتال مانا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.