اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز ایوتا IOTA به بازار بیت‌ پین اضافه شد

0 57

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ایوتا قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید در بخش خرید و فروش آسان رمزارز ایوتا خریداری کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز ایوتا در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت ۰٫۴ IOTA و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال آیوتا (IOTA)

ارز دیجیتال آیوتا با نام اختصاری MIOTA با انواع دیگر رمزارزها مثل بیت کوین (BitCoin)، اتریوم (Ethereum)، دش (Dash) و ریپل (Ripple) بسیار متفاوت است. رمزارز آیوتا اولین بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. از همان اوایل مشخص بود که این ارز دیجیتال شبیه هیچ کدام از کوین های بازار ارزهای دیجیتال نیست. رمزارز آیوتا اولین دفتر کل توزیع شده متن‌باز است که با هدف اجرای تراکنش‌های گوناگون در اینترنت اشیاء (IOT)، ساخته شده است.

اینترنت اشیاء به بسیاری از وسایل محیط اطرافمان که به شبکه اینترنت متصل می‌شوند و امکان مدیریت‌شان با نرم افزارهای تلفن های هوشمند و تبلت وجود دارد، گفته می‌شود.

در واقع می‌توان گفت که IOTA ارز دیجیتال محلی این پلتفرم است که در زمان نگارش این محتوا، بر اساس حجم بازار در جایگاه ۴۶ در میان ارزهای رمزپایه قرار دارد.

ویژگی اصلی ارز دیجیتال آیوتا

ارز دیجیتال آیوتا، ویژگی‌های مهمی دارد که به نظر کارشناسان، باعث جذابیت زیادی نزد طرفداران و سرمایه گذاران می‌شود. ویژگی‌های آیوتا باعث تبدیل شدن توکن آیوتا، به یک فناوری دیجیتالی تاثیرگذار و محبوب در اقتصاد جهان است. این ویژگی ها عبارتند از:

  1. مقیاس پذیری
  2. معاملات سریع
  3. استحکام کوانتومی
  4. نیاز به منبع کم
  5. معاملات بدون هزینه

آموزش خرید و فروش آیوتا در صرافی ارز دیجیتال بیت پین

اگر قصد خرید آیوتا با قیمت مناسب را دارید، پیشنهاد ما به شما برای این کار، صرافی ارزهای دیجیتال بیت پین است. در این صرافی  می‌توانید علاوه بر خرید آیوتا با قیمت مناسب، مراحل خرید IOTA را به‌صورت سریع و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز برای خرید ارز دیجیتال آیوتا اقدام کنید. این موضوع برای فروش آیوتا هم امکان‌پذیر است. خدمات فروش IOTA مثل خرید آیوتا به صورت محدود و سریع با بهترین قیمت در بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شود.

شما به‌سادگی می‌توانید با ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال و ایجاد اکانت در بیت پین و تکمیل مراحل احراز هویت،رمزارز IOTA را با قیمت مناسب بخرید یا بفروشید. اما در ادامه‌ی نوشته‌ی معرفی رمزارز آیوتا، به صورت کامل‌تر نحوه خرید و فروش آیوتا را توضیح می‌دهیم.

مشاهده تغییرات قیمت ایوتا در یک سال گذشته

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.